Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 40 ürün görüntüleniyor.
1 2

ZIMBA TELİ ve ZIMBA TELİ SÖKÜCÜLERİ

Ofis ortamlarında ve okullarda birçok dosya kağıdı gün içerisinde uğraşlarımız arasındadır. Raporlar, belgeler, ödevler kimi zaman çok fazla sayıda olurlar ve birbiri ile alakalı olan bu dosya kağıtlarını bir arada tutmak isteriz. Bunun için zımba ve zımba tellerine ihtiyaç duyarız. Olası bir karışıklığa ve ya kaybolma durumuna imkan tanımamak için dosya kağıtlarını arka arkaya dizerek tercih ettiğiniz en uygun bölgeden kağıtlarınızı birbirine zımbalayabilirsiniz. Bu şekilde hem sayfa sıralandırabilir hem de düzene sokabilirsiniz.

Zımbaları kullanmak için içerilerinde bulunan düzeneğe zımba teli yerleştirmemiz gerekir. Bu sayede bu mekanizmayı kullanabilmeniz mümkün olacaktır.

ZIMBA TELİ ÇEŞİTLERİ

Zımba telleri kendi içlerinde çeşitlendirilmiştir. Kullanım amacınıza göre küçük boy, orta boy ve ya büyük boy zımba teli alabilirsiniz. Gündelik hayatta eğer çok fazla kağıdı bir arada tutmaya ihtiyaç duymuyorsanız küçük veya orta boy zımba teli ihtiyacınızı karşılayacaktır ama bir muhasebeci iseniz genellikle büyük boy zımba tellerini tercih etmenizde fayda var. Aynı zamanda istekirtasiye.com üzerinden renkli zımba teli modellerine de göz atabilirsiniz. Zımbaların gün geçtikçe boyalarının atmasını istemeyiz bunun için paslanmaz zımba teli kullanabilirsiniz. Genellikle mobilyacılarda rastlayabileceğiniz çakma teli ise yapısı bakımından daha kuvvetli tellerdir ve daha büyük boylara sahip olabilirler. Kullanım amacınıza göre zımba teli çeşitlerini istekirtasiye.com üzerinden inceleyebilirsiniz.

ZIMBA TELİ SÖKÜCÜ

Kimi zaman birbirine zımbaladığımız dosya kağıtlarında hatalar yapabilmekteyiz. Yanlış ya da eksik olduğu durumlarda kağıtların başlarına bir şey gelmeden zımbaları kağıt üzerinden çıkarmamız gerekir. Elimiz ile çıkardığımız takdirde genellikle kağıtlarda yırtılmalar meydana gelmektedir. Bunun meydana gelmemesi için zımba teli sökücü kullanmak büyük fayda sağlayacaktır. Zımba teli sökücüler sayesinde kağıtların başına herhangi bir zarar gelmeden olduğu yerden kolaylıkla zımbaları çıkarmamız çok kolay. Zımba teli sökücüler aynı zamanda zımba teli çıkarıcı olarak da bilinirler. Zımba, zımba telleri ve zımba teli sökücüler için istekirtasiye.com’u ziyaret edebilirsiniz.

ZIMBA TELİ – SÖKÜCÜ FİYATLARI

Zımba, zımba telleri ve sökücüleri ofis ve okul ortamlarında sıklıkla ihtiyaç duyulan kırtasiye malzemelerindendir. Zımba teli sökücü fiyatı ve zımba teli fiyatları en ucuz ve en kaliteli modelleri ile istekirtasiye.com’da! Dilediğiniz ürünü sepetinize ekleyebilir ve kapıda ödeme avantajından yararlanarak ürününüze sahip olabilirsiniz.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.