Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
22,55 ₺ + KDV
KDV Dahil: 26,60 ₺
31,31 ₺ + KDV
KDV Dahil: 36,95 ₺
9,20 ₺ + KDV
KDV Dahil: 10,86 ₺
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

ZIMBA MAKİNELERİ

Zımba, öğrencisinden ev hanımına kadar tüm insanların evinde veya ofisinde ihtiyaç duyduğu çok temel bir gereç haline gelmiştir. Çocuğuna evde tasarım ödevi yaptıran anneler bile kullanmaktadır. Öğrenciler notlarını bir araya getirmekte, ofis çalışanları ise neredeyse tüm işlerinde kullanmaktadır. Şurada kullanılır, burada kullanılır demek artık zımbalar için anlamsızdır. Çünkü hangi şartta nasıl ihtiyaç duyacağınızı bilemezsiniz.

Zımba Modelleri

Tel zımba makinesinin birçok modeli vardır. Nerede ne yoğunlukta kullanacağınız alacağınız zımba boyutları açısından belirleyici olacaktır. Pens tipi zımbalar pratik ve seri bir kullanım imkanı sunar. Çok fazla sayfayı bir arada tutmak için kullanılacak ofis tipi büyük zımbaların yanında sadece iki sayfayı bir araya getirmeye yardımcı olan küçük zımbalar da bulunmaktadır. Kaliteli bir zımba her zaman sizin ofisteki en büyük yardımcınız olacaktır. Siz birçok işle uğraşırken bir de teli sıkışmış veya zımbalama işlemini düzgün yapamamış bir zımba makinesi ile uğraşmak ki ister.

Zımba Fiyatları

Sitemizde çeşitli markaların çok çeşitli ürünleri değişik fiyat aralıklarında sunulmuştur. İşte Kırtasiye güvencesi ile size uygun zımbalar beğeninize sunulmuştur. Sen de İşte Kırtasiye farkı ile hemen tıkla ve bir zımba makinesi al!

İşte Kırtasiye de Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat
İşte Kırtasiye ile 75 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava
İşte Kırtasiye ile Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
Ofis Kırtasye Ürünlerinde Hızlı Teslimat

İşte Kırtasiye de Müşteri Memnuniyeti
Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti

İşte Kırtasiye ile Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş
128 Bit SSL Sertifikası ve 3D Secure İle Güvenli Alışveriş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.