Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 54 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Zarflar

Ciddi görüşme isteklerinde gönderilen davetiye zarfları, kurumsallaşma alanında kullanılan torba zarflar vb. zarf çeşitleri hayatımızın her alanında elbet bir defa bizlere lazım olmuştur. Tarihsel olarak zarfların gelişimi, çok eski tarihlere dayanmaktadır. Zarflar bir çok alanda kullanılırlar. Ev ve ofislerde ihtiyaç duyular zarflar, çeşitli ebatlar ve renklerle üretilmektedir. Not kağıtları, davetiye gibi çeşitli kağıtları güvenle saklamak için en çok tercih edilen ürünler arasında gelmektedir. 

Davetiye Zarfları

Genel amalı olarak, düğün veya özel bir iş yemeği gibi tekliflerde bulunmak adına daha resmi alanlarda tercih edilen zarf türleridir. Aynı zamanda şirketler tarafından da tercih edilmektedir. Uzun yıllarda içerisine koyulan kağıdı zarar görmeden saklayabilen davetiye zarfları, çeşitli renkler ve ebatlarda üretilmektedir. 

Torba Zarflar

Şirketler tarafından dosya saklamak veya herhangi bir dosyayı korumak amaçlı kullanılan torba zarflar, belge arşivlemek içinde tercih edilmektedir. Genel olarak antetli kağıtları taşımak veya saklamak için kullanılır. Uzun yıllarca içerisindeki kağıtları, herhangi bir deforme veya zarar görmeden saklanabilmektedir. 

Diplomat Zarf

Ofislerde ihtiyaç duyulan bir diğer zarf çeşitlerinden birisi de diplomat zarf çeşitleridir. Genel kullanım amaçları olarak para zarfları ile hemen hemen aynıdır. Yaygın olarak tercih nedenlerinden birisi ise diplomat zarfları gramajına göre alınabildiği içindir.

1

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.