Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 27 ürün görüntüleniyor.
1 2

Yüzey Temizleyiciler

Temizlik ve temizlik kokusu çok önemlidir. Güzel kokan ve parlayan bir yüzey sahip bir mekanın sahibi hakkında da kafalarda çok olumlu intibalar oluşur. Sağlık ve sıhhat açısından, hijyenik bir ortamda çalışmanın vereceği pozitif havadan dolayı temizlik yapılmalıdır. Ev ve işyeri temizliği için en önemli bölümlerden birisi yüzey temizliğidir. Çok fazla alana sahip mekanlar için yüzey temizliği temizliğin büyük bir bölümünü oluşturmaktadır.

Yüzey Temizleyiciler Nerelerde Kullanılır

Yüzey temizleyiciler her türlü yüzey tipi için özel geliştirilen ve yüzeyde biriken kir, leke ve tozları temizlemek için kullanılan malzemelerdir. Bu ürünler sayesinde yapılan temizlik çok fazla yormadan etkin bir şekilde sonuçlanmaktadır. Genel yüzey temizleyici içindeki özel formülleri sayesinde yüzeye zarar vermez.  Kullanılan alana göre malzemenin türü değişmektedir. Fayans temizleme için ayrı, mermer ya da taş yer döşemelerini temizleme için ayrı, ahşap yüzeyler için farklı ürünler kullanılmaktadır. Ancak  genelde bir çok ürün farklı bir çok yüzeye uygun yüzey temizleyici formülünü kullanmaktadır. Peki normal su ile temizlik yapma ile yüzey temizleyici ile yapma arasındaki fark nedir? Yüzey temizleyici kullanmanın avantajları çok fazladır. Genel yapılan temizlik sonrasında su izi kalmamasını, yüzey üzerinde bir parlaklık oluşmasını ve güzel koku yayılmasını sağlar. Yüzey temizleyiciler genellikle birden çok yüzeye uyumludur. Yüzey temizleyici nerelerde kullanılır diye bakacak olursak; banyo, tuvalet yüzeylerinde, salon-oda ve koridorların ahşap-parke yüzeylerinde, fayans kaplama yüzeylerde ve düz beton yüzeylerde, evinizin ve işyerinizin temizliğinde etkinlikle kullanılabilir.

Yüzey Temizliği Malzemesi Seçerken Nelere Dikkat Etmeli

Kokusu: Seçtiğiniz temizlik ürünleri güzel kokulu olmalıdır. Temizliği temizlik yapan belki de ortama verdiği o müthiş kokudur. Ev temizliğini koku ile daha çok hissedersiniz.

Yüzeye uygunluk: Kullacağımız yüzeye uygun ürün olmalı. Yüzey temizleyici kullanma talimatına bakılarak kullanılmalıdır. Talimatlarda belirtilen ölçülerde ve yüzeylerde kullanmaya özen gösterilmelidir. Örneğin; laminant parke temizliği yapacaksanız, arap sabunu veya kokulu ahşap temizleyicilerin kullanımı uygundur.

Ürün miktarı: Tercih edilen ürün miktarı kullanım sıklığınıza göre belirlenmelidir. Örneğin çok fazla yüzey temizleyici kullanılan bir işyerine sahipseniz, 5 kg hacimli temizleyiciler daha ekonomik bir çözüm sunmaktadır.

Yer Silme Suyu Nasıl Hazırlanır

Temizlik yapacağınız kovanın içerisine ihtiyacınıza göre hafif sıcak su konulur. Bu su içerisine kullanılmak istenen yüzey temizleyiciden kullanma talimatında belirtilen oranda bir miktar boşaltılır. Yüzeye uygun yüzey temizleyici seçilmelidir. Biraz daha kolay temizlik yapmak, çamaşır suyunun kokusunu her yerde duymak istiyorsanız su içerisine bir miktar çamaşır suyu atılabilir. Bu suyu kullanmak için en uygun temizlik araçları paspaslar, temizlik setleri ve toz bezleridir.

Genel Yüzey Temizleyici Fiyatları

En uygun ürünleri sizler için tedarik etmeye çalışan İş’te Kırtasiye’de, en ucuz genel yüzey temizleyicileri bulabilirsiniz. Her türlü yüzey için özel seçilmiş yüzey temizleyiciler, İhtiyacınıza göre ölçülerde sizin hizmetinize sunulmaktadır. Kendi servis hizmetimizle; Esenyurt, İkitelli, Başakşehir, Bağcılar, Güngören, Beylikdüzü, Avcılar, Büyük Çekmece, Küçük Çekmece gibi şubelerimize yakın bölgelere en kısa sürede ihtiyaçlarınızı ulaştırıyoruz.

Öne Çıkan Markalar

Iste Kirtasiye ciflogoofix.png (9 KB)             Iste-Kirtasiye-Kuzey-logo.jpg (11 KB)        Iste-Kirtasiye-Pronto- logo.jpg (87 KB)

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.