x
1 TL Kampanyası

Yer İşaretleme Bandı 50X30 Beyaz

Marka : TAROKS

Ürün Kodu : 44748

%7 İndirim
25,93 TL + KDV
24,11 TL + KDV
KDV Dahil : 28,45 TL
kolay-iade.png (3 KB)
Hızlı Teslimat
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Bilgileri
 • Taksit Bilgileri
 • 0 Yorum
 • Kampanya
 • Öneri Kutusu
 • Yer İşaretleme Bandı 50X30 Beyaz

  Taroks markasının iş yerleri, fabrikalar ve daha birçok alanda kullanılmak üzere ürettiği üstün kaliteli yapısı sayesinde aşınmalara karşı dayanaklı bir yer işaretleme ikaz bandıdır. Zemin ve Yer İşaretleme bantları nerelerde ve neden kullanırız? Özellikle büyük alanlarda çalışma disiplinin gelişmesi ve karışıklık olmaması adına zeminlerde kullanılan bu bantlar, zemin işaretleme işlemleri için vazgeçilmez bir üründür. Bu bantlar farklı yüzeylerde yapışmaya olanak sağlayan ve sağlam modifiye edilmiş kauçuk reçine yapışkanla kaplı plastikleştirilmiş pvc bantlardır. Bu sayede günlük hareketliliğin yoğun olduğu alanlarda uzun süre aşınmadan kullanılabilir. Ayrıca elinizle kolayca yırtıp istediğiniz yüzeylere pratik bir şekilde yapıştırabilirsiniz. İkaz bandı ürünümüz 50x30 oranlarında olup her türlü hareketli veya sabit nesnelerin üstüne kullanım için uygundur. Tehlike uyarıları ve yer işaretleri için kullanılmaktadır. Özellikle renk psikolojisi üzerine çalışmalar yapan uzmanların belirttiği üzere dikkat çekici olması amacıyla çeşitli renklerde üretilmektedir. Bu ürünümüz beyaz renktedir.

  Iste-Kirtasiye-Taroks-Yerli-logo.png (41 KB)

  Taroks Tape Yer İşaretleme Bandı Tercih Eden Kullanıcılara İçin Tavsiyeler

  Bu ürünü tercih eden kullanıcılarımız için İş’te Kırtasiye.com sitemizden İş Güvenliği kategorisine mutlaka göz atmalarını tavsiye ederiz. Güvenlik her şeyden önce gelir ve biz de İş’te Kırtasiye.com olarak firmanız ve çalışanlarınız için her zaman yanınızdayız. 

  Zemin İşaretlerinin Önemi

  Fabrika, hastane, okul veya atölye gibi çok fazla insanın aynı anda hareket ettiği alanlarda sürekli mal giriş çıkışlarının olduğu ortamlarda yaşanabilecek karışıklıkları önleyebilmek için ikaz bantları kullanılır. Zeminlerin değişik renkler ile işaretlenmesi sayesinde bir düzen kontrolü sağlanır. Bu nedenle bu işaretlerin kullanımı iş güvenliği açısından büyük öneme sahiptir. Hayatınızı kolaylaştıran ürün seçeneklerimiz ile İş’te Kırtasiye.com olarak sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Aradığınız her şeyi tek bir çatı altında konforlu ve güvenli bir şekilde bulabileceğiniz gibi hızlı teslimat seçeneklerimizden de faydalanabilirsiniz.

  Taroks Tape Yer İşaretleme Bandı Özellikleri

  Marka

  Taroks

  Malzeme

  Yumuşak PVC

  Yapışkan Türü

  Doğal Kauçuk

  Renk

  Beyaz

  Boyut

  50x30

  Çekme Direnci

  28,0 N/cm

  Kopma Anındaki Uzama

  %160

   

   

   

   

   

   

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.