Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

YAZICILAR

Ofis yaşantısında gün içerisinde baskılanan belgelerin haddi hesabı yoktur. Bir bilgisayarda olan belgeyi kağıda dökmemize yarayan ofis malzemesi de yazıcılardır. Yazıcılar sayesinde baskılamamız gereken bütün belge, evrak, rapor tarzı dosyalarımıza kolay bir şekilde ulaşabilmekteyiz.

Lazer yazıcılar bilgisayarınızda bulunan görsel ya da yazılarınızı kağıt üzerine aktarabilmenizi sağlamaktadır. Bilgisayarınızda bulunan her tür şeyi bu yazıcılar sayesinde kağıtlarınıza aktarabilirsiniz. Yazıcılar kablolu ya da kablosuz olabilirler. Bilgisayarınızdan aldığı kodlar ile, yazıcıların beyninde yani içerisinde olan mikroişlemcileri ile bu kodlar algılanır belleğe işler ve baskılama işleminizi gerçekleştirir.

YAZICI ÇEŞİTLERİ

3 çeşit yazıcı çeşidi vardır. Yazıcı çeşitleri; Mürekkep püskürtmeli, lazer yazıcı ve nokta vuruşlu olarak bilinirler. Lazer yazıcılar artık daha çok tercih edilen yazıcı türüdür. Lazer yazıcılarda genellikle kartuş yerine toz mürekkepli tonerler kullanılmaktadır. Lazer yazıcılar çok hızlı ve sessiz bir şekilde çalıştığından dolayı son zamanların vazgeçilmez ofis malzemelerinden biri haline gelmiştir. Nokta vuruşlu yazıcılar genellikle şirketlerin muhasebe departmanlarında kullanılmaktadırlar. Diğer yazıcılara göre daha yavaş ve sesli olsa bile tercihen hala nokta vuruşlular kullanılır. Fatura gibi baskı alınması gereken durumlarda aynı anda birkaç baskıyı da çıkartabilirler. Mürekkep püskürtmeli olan yazıcılar ise kartuşunun içerisinde bulunan sıvı mürekkep ile, ısıtma ya da elektrik akımından yararlanarak oluşan basınç ile baskılarınızı alabilmektesiniz. Bunlar renkli olma özelliğine de sahip oldukları için birçok grafik baskılarında tercih edilmektedirler.

İstekirtasiye.com üzerinden alabileceğiniz birkaç yazıcı modeli ise şöyledir;

  • CANON Çok Fonksiyonlu Yazıcı
  • CANON Tarayıcı USB Doküman
  • HP yazıcı fotokopi tarayıcı
  • CANON Mono Lazer
  • HP yazıcı lazerjet

gibi birçok kaliteli markaları ve modelleri istekirtasiye.com üzerinde sizler için bulundurmaktayız.

YAZICI FİYATLARI

Yazıcı fiyatları bulundurdukları özelliklere, modellere ve markasına göre değişmektedir. Ofisinize baskı alırken baskılarınızın en kalite olmasını istediğinizi bildiğimiz için sitemiz üzerinde en kaliteli markalar ve en uygun fiyatlara yazıcı modelleri bulundurmaktayız. Eğer siz de ofisiniz için en güvenli marka yazıcılara sahip olmak istiyorsanız, istekirtasiye.com’u ziyaret edebilir ve aynı gün kargo avantajından da yararlanabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.