Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 28 ürün görüntüleniyor.
1 2

FOTOKOPİ KAĞITLARI

Ofislerde, eğitim kurumlarında, resmi dairelerde ve üniversite fotokopicilerinde çok sık tüketilen ürünlerin başında gelen fotokopi kağıtlarıdır. Dosya kağıdı olarak da adlandırılan bu kağıtlar A3 kağıt, A4 Kağıt ve A5 Kağıt boylarından üretilmektedir. Ödev çıktılarında, ders notlarında, sözleşmelerde, toplantı notlarında, şirket içi yazışmalar ve neredeyse hayatımızın her anında çok kullandığımız bu ürünler hem kaliteli hem de ucuz olmalıdır. Çünkü gün içinde çok kullandığımız bu kağıtlar maliyet olarak büyük bir yer kaplamaktadır. Bu nedenle çoklu paketler sayesinde birim başına düşen maliyetleri daha minimuma indirebiliriz. Kategorimizde bulunan dosya kağıtları tüm yazıcı ve fotokopi makinelerine uyumlu olarak üretilmiştir. A4 kağıdı 210mm x 297mm ölçülere sahiptirler ve bu kağıtlar en sık kullanılan kağıtlardır.

Fotokopi Kağıtları Fiyat ve Seçenekleri

A4 kağıdı yapısı sayesinde herhangi bir mürekkep lekesi veya sıçraması bozulması söz konusu olmamaktadır. Bu şekilde yapacağınız işleri son derece profesyonel olarak tamamlayabilirsiniz. Çünkü bu kağıtlarda mürekkep dağılımı istenmeyen bir durumdur. Bu kağıtlar yalnızca dosya kağıdı olarak da adlandırılmaz. Kullanım alanı açısından hem yazıcı kağıdı hem de fotokopi kağıdı olarak da adlandırılmaktadırlar. Yazıcılarınızda kolaylıkla hiçbir sorun yaşamadan dosya kağıtlarını kullanabilirsiniz. Hemen hemen ofis hayatınızın veya eğitim hayatınızın her saati ihtiyacınız olan bu dosya kağıtlarına İş’te Kırtasiye.com üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. VESTPA, NAVIGATÖR, VE-GE copierbond a4 fotokopi kağıdı gibi markaların birbirinden kaliteli kağıtlarını kategorimiz içerisinde bulabilirsiniz. Her bütçeye uygun ve her yazıcı ile uyumlu kağıtlar kategorimizde bulunmaktadır. Okulunuz veya ofisiniz için sipariş veriyorsanız toptan satış ve avantajlı fiyat imkanlarını tavsiye ederiz. Birbirinden avantajlı fiyat seçenekleri ile sizlere sunduğumuz kategorimizi hemen inceleyebilir, dilediğiniz ürünü tek bir tık ile hemen kapınıza getirtebilirsiniz. Aynı gün kargolama yapılmakta ve hızlı teslimat ile çok kısa bir sürede elinize ulaşmaktadır. Keyifli alışverişler!

Renkli ve Gramajlı Fotokopi Kağıtları

Ofis yaşantısının gün içerisinde büyük bir çoğunluğu rapor, belge, evrakların ve makbuzların  sıklıkla fotokopisinin çekilmesi ile geçmektedir. Bunlar belgelerinizin bir nüshasına daha sahip olmanız açısından önemli ayrıntılardır. A4 dosya kağıdı, gündelik kullanımda en çok tercih edilen kağıt çeşidinden biridir. 210 mm x 297 mm boyutlarına sahip olan A4’ler metot defteri ölçülerinde diyebiliriz. A4 kağıdının rengi beyazdır ve üzerinden baskı alacağınız ya da fotokopisini çekeceğiniz sayfalarınızın kaliteli bir şekilde elinize ulaşacağından emin olabilirsiniz. Renkli A4 kağıdı seçeneklerinizi dilerseniz kategorimizde bulabilirsiniz.  A3 dosya kağıdı, A4 dosya kağıdına kıyas ile çok daha büyük ölçülere sahiplerdir. 297 mm x 420 mm boyutlarına sahip olan bu kağıtlar, A4 kağıtlarının neredeyse iki katı kadardırlar. Bu kağıt türü genellikle proje tasarımlarında, mimari planlarda, toplantı sunumlarında daha çok tercih edilmektedirler. Bu kağıtların üzerinde belge, sözleşme gibi yazı bulundurmaktansa çizim planlaması yapmak ya da bir sunum haline getirmek daha mantıklı olabiliyor. A5 dosya kağıdı ise diğer dosya türlerine göre daha küçük ölçülere sahip olan, pratik bir kullanım imkanını bizlere veren kağıt türü diyebiliriz. 148 mm x 210 mm boyutlarına sahip oldukları için genellikle kısa yazılar, önemli toplantı notları için en çok tercih edilen fotokopi kağıdı türüdür.Bu dosya kağıtlarının her biri farklı gramajlı fotokopi kağıtları olarak üretilmektedirler. Aynı boyutlara sahip olan kağıtlarınızı farklı gramajlı kağıt olarak yani farklı ağırlıklarda satın alabilirsiniz. Binlerce ürünü tek bir çatı altında bulabileceğiniz İş’te Kırtasiye.com sitesinin sizler için sunduğu avantajlı fiyat seçeneklerini sakın kaçırmayın. Dilerseniz İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü ve İkitelli bölgelerinde bulunan şubelerimizi ziyaret edebilir ve ürünlerimizi daha yakından inceleyebilirsiniz.

 

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.