Sepet
Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
22,11 ₺ + KDV
KDV Dahil:26,08 ₺
2,05 ₺ + KDV
KDV Dahil:2,41 ₺
2,05 ₺ + KDV
KDV Dahil:2,41 ₺
2,63 ₺ + KDV
KDV Dahil:3,11 ₺
Toplam 19 ürün görüntüleniyor.

YAZI TAHTASI KALEMLERİ VE SİLGİLERİ

Ofislerde; günlük planlama, mini sunumlar, grafikler ve toplantı notlarının yazılması gibi birçok alanda beyaz tahtalara, dolayısıyla da yazı tahtası kalemlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Konvansiyonel  kullanımlara göre daha temiz bir yazı olanağı sağlayan tahta kalemlerimizin yazıları, sıradan silgilerle birlikte yine ürün portföyümüzde yer alan Panda ve Brons silgilerle  kolaylıkla silinebilmektedir. Toksik madde içermemesi yönüyle de sağlık hassasiyeti sağlayan tahta kalemlerimizin yazıları, tahta üzerinde hacimli durması ve uzaktan da okunabilmesi yönüyle ayrıcalık sağlamaktadır.

 Yazı tahtası kalemleri beyaz lamine yazı tahtalarına veya manyetik zeminli yazı tahtalarına yazı yazmanızı sağlayan, kolayca silinebilen özel mürekkepli ürünlerdir. Görüntü olarak permanent kalemlere benzemektedir. Fakat Yazı tahtası kalemlerinin en önemli farkı kolayca silinebilmesidir. Yanlışlıkla koli kalemi denilen permanent kalemlerle yazı tahtalarına yazarsanız yazı tahtası çöp olur. 

Bilinen en yaygın yazı tahtası kalemi markaları edding yazı tahtası kalemleri, faber castell yazı tahtası kalemleri, snowman yazı tahtası kalemleri, grasp yazı tahtası kalemleridir.

Faber Castell tahta kalemleri, Edding Tahta kalemleri ve Snovman tahta kalemleri istekirtasiye.com stoğunda en uygun fiyatlarla yer almaktadır. Siz de fiyat kıyaslama yapıp uygun fiyatlı ürünleri İşte Kırtasiye'den alabilirsiniz.

Bu kategoride sadece mürekkepli yazı tahtası kalemleri değil, aynı zamanda ahşap tahtalara yazmayı sağlayan, toz yapmayan yağlı tebeşirler de bulunmaktadır. Brons Yağlı tebeşir, Nova Color yağlı tebeşirler bu ürünlere örnektir.

Ücretsiz Teslimat
ucretsiz teslimat
75 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava
Hızlı Teslimat
hızlı teslimat alt bilgi
Ofis Ürünlerinde Hızlı Teslimat

Müşteri Memnuniyeti
musteri_memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti

Güvenli Alışveriş
guvenli_alısveris
128 Bit SSL Sertifikası ve 3D Secure İle Güvenli Alışveriş
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.