Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 36 ürün görüntüleniyor.
1 2

YAZI TAHTASI KALEMLERİ

Tahtaya tebeşirler ile yazı yazma devri biteli çok oldu. Şimdilerde okullarda yeşil tahtaların yerini çoktan beyaz tahtalar almış durumda. Yalnızca okullarda değil, beyaz tahtalar aynı zamanda ofis ortamlarında özellikle de toplantı odalarının vazgeçilmez bir parçası diyebiliriz. Birbirinden farklı boyutları ile hem duvara monte edilebilen hem de ayaklı mekanizmalı olan yazı tahtaları mevcuttur. Bunların üzerine yazı yazabilmemiz için de yazı tahtası kalemlerine ihtiyaç duyarız.

Ofislerde toplantı esnasında, grafik, işlem, çizim, planlama gibi anlık gelişebilen noktalar, belli başlı toplantı notları, göz hafızasının her zaman daha akılda kalıcı olabilmesi adına bu tahtaların üzerine sürekli yazı yazmamız gerekebiliyor. Peki yazı tahtalarının üzerine yazı yazabilmemizi sağlayan bu yazı tahtası kalemlerinin kullanımı nasıl? Yazı tahtası kalemi kullanımı her kalem kadar kolay diyebiliriz. Tahtaların üzerine yazdığınız ya da çizdiğiniz her ne var ise kolaylıkla yazı tahtası silgisi ile silebileceğinizi de bilmenizde fayda var. İstekirtasiye.com sizler için hem yazı tahtası, hem yazı tahtası kalemi hem de yazı tahtası silgisini ürünleri arasında bulundurmaktadır. Aynı zamanda birçok yazı tahtası kalemini de mürekkebi bittiği takdirde atmak yerine üzerine yeniden tahta kalemi mürekkebi ile doldurarak yazı tahtası kalemini çok uzun zaman kullanabilme imkanınız da bulunmaktadır. Doldurulabilir tahta kalemi her zaman daha ekonomik olacaktır.

Birçok yazı tahtası çeşitlerini sitemiz üzerinde bulabilmeniz mümkün. Örneğin; siyah tahta kalemi, kırmızı tahta kalemi, mavi tahta kalemi ve yeşil tahta kalemi sıklıkla kullanılan tahta kalemi renkleri diyebiliriz.

İstekirtasiye.com sizler için en kaliteli markaları bir araya getirerek yazı tahtası kalemlerini ürünleri arasında bulundurmakta. Alanında önde gelen markalar olarak, Faber Castell tahta kalemi, Edding tahta kalemi, Snovman tahta kalemi, Noki tahta kalemi gibi birçok kaliteli markaya bir arada sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

YAZI TAHTASI FİYATLARI

Tahta kalemi fiyatları her bütçeye uygunluk göstermektedir. Hem kullanışlı hem de her alanda ihtiyaç duyacağınız bu tahta kalemlerini aynı zamanda ofis ve okul ortamınız için tahta kalemi seti satın alarak ihtiyacınız olan bütün gereksinimlere aynı anda sahip olabilirsiniz. En ucuz fiyatlar ile tahta kalemi satın almak için istekirtasiye.com’u ziyaret etmeyi unutmayın.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.