Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 23 ürün görüntüleniyor.

Yazı Tahtaları

Eski zamanlarda okullarda kara tahtalar kullanılırdı. Bunlar daha sonra hepimizin aşina olduğu yeşil yapıya sahip olan bir tahtaya dönüştü. Bu tahtaları kullanmak için okullarda tebeşir bulundurulurdu. Şimdi ise yerini beyaz tahtalar devraldı. Artık bu tahtalar için yazı yazmaya yarayan gereç ise tebeşirler değil tahta kalemleri.

Yazı tahtalarının daha çok eğitim aracı olarak kullanıldığı düşünülse de bu tahtalar ofisler için de çok kullanışlı bir ürün durumundadır. Yazı tahtalarının birden fazla boyut ve kullanım alanı farklılıkları vardır.

YAZI TAHTALARI ÇEŞİTLERİ

Eğitim görülen dershane, okul, kurs gibi yerlerde de yazı tahtaları kullanılır. Bunlar genellikle daha büyük boylarda seçilir ve buralarda yazı tahtası duvara monte edilerek kullanılmaktadır. Duvara monte olabilen yazı tahtaların ebatları da 120x140, 90x120, 100x198 gibi ve daha birçok ölçülere sahip olabilirler.

Ofis çalışanları hafta içerisinde birden çok proje sunumları veya toplantılar yapabiliyorlar. Bu gibi durumlarda not almak, önemli notları belirtmek, gösterilmek istenin daha net anlaşılması için yazı tahtaları ihtiyaç duyulan ve işe yarayan bir gereçtir. Ofislerde de sıklıkla kullanılan bu tahtalar, tercihen duvara monte olmaktan ziyade ayaklı tahta kullanılmaktadır. Ayaklı olmalarından dolayı ve daha çok ofislerde rastladığımız için bilinir adı ofis yazı tahtasıdır.

Bu yazı tahtalarını yalnızca okul ve ofislerde değil ev ve lokantalarda da görebilmekteyiz. Ebat olarak daha küçük olabilirler. Örneğin evde unutmamanız gereken bir işiniz varsa bunu yazabilir ve ya lokantalarda günün menüsünü/tatlısını yazabileceğiniz bir mini yazı tahtası ya da duyuru panosu olarak da kullanabilirsiniz. Bu tahtaların her biri silinebilir yazı tahtası olduğu için kolaylıkla silip yeniden yazı yazabilirsiniz.

YAZI TAHTASI FİYATLARI

Çok amaçlı olan bu yazı tahtalarının boyut ve ölçüleri değiştiği gibi yazı tahtası fiyatları da değişkenlik göstermektedir.

Küçük yazı tahtası fiyatları ile ayaklı pano fiyatlarını incelemek için istekirtasiye.com üzerinden araştırma yapabilirsiniz.

İstekirtasiye.com un sizin için sunduğu yazı tahtası en ucuz fiyatlarla sizlerle. Yazı tahtası satın almak için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir ve aynı gün kargo avantajından yararlanabilirsiniz!

İşte Kırtasiye de Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat
İşte Kırtasiye ile 100 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava
İşte Kırtasiye ile Çok Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
Ofis Kırtasye Ürünlerinde Çok Hızlı Teslimat

İşte Kırtasiye de Müşteri Memnuniyeti
Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti

İşte Kırtasiye ile Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş
128 Bit SSL Sertifikası ve 3D Secure İle Güvenli Alışveriş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.