Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 625 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 30 31 32

YAZI GEREÇLERİ

Kalemler ve Yazı Gereçleri

En büyük entelektüel dostlarımızdan olan kalemler, ilk resim yaptığımızda, ilk yazı yazmayı öğrendiğimizde, ilk mektubumuzda, ilk çizimimizde, ilk imzamızda veya sınavlarda her zaman yanımızda olan kıymetli araçlardan birisidir. Genellikle öğrencilerin, iş insanlarının, eğitimcilerin olmazsa olmazı olan bu ürünler onlarca çeşide ayrılmaktadır. Bu kategorimizde kurşun kalem, tükenmez kalem, roller ve jel kalemler, imza ve hat kalemleri, iğne uçlu kalemler, versatil uçlu kalemler, prestij ve dolma kalemler, yazı tahtası kalemleri, fosforlu kalemler, asetat kalem, permanent markörler ve resim fırçası türlerinden binlercesini bulabileceğiniz zengin ürün çeşitliliğimiz ile sizlere sunuyoruz. Dünyanın en kaliteli yazıgereçleri markalarını sizler için bir araya getirdik. Köklü firmaların binlerce ürününü en uygun fiyatlı yazı gereçleri fırsatıyla İş’te Kırtasiye.com’da bulabilirsiniz!FaberCastell, Rotring, Scrikss, Cross, Uni-Ball gibi yıllara meydan okuyan ve geliştirdikleri yazı gereçleri ile birçok ödüle layık görülen markaların yüzlerce modelini hemen inceleyin! Kalemfiyatlarını en ucuz bulabileceğiniz tek adres İş’te Kırtasiye!

Kurşun Kalem: Kurşun kalem, kâğıt üzerine yazı veya çizim için kullanılan, yazıcı kısmı çoğunlukla kil ve grafit maddelerinden üretilen kalemdir. Tipik bir kurşun kalemde grafitin etrafı ahşap kaplıdır. Genellikle okula yeni başlayan çocuklar için tercih edilen bir kalem çeşididir. Ancak kullanım alanının genişliği sebebi ile herkes tarafından sık kullanılmaktadır. Yapılan hataları silgi yöntemiyle silmek bu kalemler sayesinde oldukça basittir. Faber Castell kurşun kalem modelleri ve yüzlerce çeşidi kategorimizde bulabilirsiniz. Sitemiz içerisinde kalitesine güvendiğimiz binlerce ürün seçeneği ile sizlere lüks bir hizmeti, ucuz bir şekilde sunmayı hedefliyor ve İş’te Kırtasiye ailesinin memnun kullanıcıları arasına sizleri de davet ediyoruz.

Roller ve Jel Kalem: Makaralı tükenmez kalemlerdir. Tükenmez kalemlerde bulunan yağ bazlı viskoz mürekkeplerin aksine, su bazlı sıvı veya jel mürekkepli tükenmez yazma mekanizmaları kullanan kalemlerdir.En ucuz roller kalem fırsatlarını hemen kategorimizde inceleyebilirsiniz.

Fosforlu Kalem:  Canlı renkleri ile gün içerisinde aldığımız notları veya altını çizmemiz gereken önemli satırları belirtmemizde kullandığımız bir kalem çeşididir. Farklı renk seçeneklerini kategorimiz içerisinde bulabilir, dilediğiniz rengi hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Versatil Kalem: Uçlu kalem olarak bilinen bu kalemler rahat kullanımları ve istediğiniz kalınlıktaki uçlarıyla sizlere büyük kolaylıklar sağlar. En ucuz Rotring kalem çeşitlerini sakın kaçırmayın! Binlerce kaliteli markanın tek çatı altında toplandığı İş’te Kırtasiye.com sitemizde artık lüks çok uzağınızda değil. Tek bir tık ile dünyayı ayağınıza getirebilirsiniz. İş’te Kırtasiye ailesinin memnun kullanıcıları arasına sizleri de davet ediyoruz. Keyifli alışverişler!

Prestij ve Dolma Kalem: Hediyelikkalemsetleri denilince ilk akla gelen bu ürünler, ömürlük kullanım garantileri ile kalitesini yansıtan eşsiz ürünlerdir.Sevdiklerine prestijli bir hediye vermek isteyenlerin en sık tercih ettiği ürünlerden birisidir.Scrikss Dolma Kalem çeşitleri için hemen kategorimize göz atabilirsiniz.

PermanentKalem: Plastik yüzeylerde, örneğin cd, dvd, OHP filmler vb. ürünlerin üstünde kurşun kalem veya tükenmez kalemler ile istediğimiz sonuçları alamayız.   Permanent kalem pürüzsüz plastik yüzeylerde ve camlarda yazım için kullanılan bir kalem çeşididir. Aynı zamanda asetat kalem olarak da bilinir. İş’te Kırtasiye.com olarak dünyanın en çok tercih ettiği kaliteli markaları sizlere sunmaya, güvenilir bir internet alışverişi hizmeti vermeye devam etmekteyiz. Binlerce çeşit ürünü sitemiz üzerinden inceleyebilir ya da İstanbul Beylikdüzü ve İkitelli şubelerimize uğrayarak yakından görme fırsatı elde edebilirsiniz.

 

 

 

 

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.