Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

YAZARKASA VE TERMAL RULOLARI

İş yerlerinde, restoranlarda, alışveriş mağazalarında, marketlerde ve akla gelebilecek bütün işlem kaydı kapılması gereken sektörlerde yazar kasa bulunur. Yazar kasalar satış işlemlerinin kaydını tutması ve buna bağlı olarak peşin, kredili ya da vadeli olan ödeme seçeneklerinin fişini ya da makbuzunu çıkartır. Bu sayede hem siz hem de müşteriniz işlemde nelerin tabi tutulduğu görebilmektedir.

Yazar kasalar, herkesin de bildiği gibi günlük yazar kasa fişi kesimi, mali bellek ve günlük z raporu işlemlerini kolaylıkla ulaşmanızı sağlayan bir üründür. Bu işlemleri gerçekleştirmeniz için gereken en temel sarf malzemesi ise yazarkasa ruloları olarak adlandırılan kağıtlar sayesinde yapılmaktadır. Yazarkasa rulosu özelliklerine ve ölçülerine bağlı olmakla birlikte farklı üretilmektedirler. Burada yapmanız gereken en önemli şeylerden biri de yazar kasa rulolarını satın alacağınız zaman yazar kasa modelinizin ne olduğunu ve hangi ruloya uygun olduğunu biliyor olduğunuza emin olmalısınız. Tercih ve ihtiyacınız doğrultusunda farklı hamur tiplerine sahiplerdir.

Termal rulolar ise ısı ile çalışan termal yazıcı yazar kasalarda kullanılırlar. Bunlar daha dayanıklı fiş çıkartabilme özelliğine sahiplerdir. Aynı zamanda en bilinen özelliği otomatik kopya çıkarılması sayesinde en çok tercih edildi alan tabii ki kredi kartı, kart işlemleri gibi ödeme seçeneklerinde kullanılırlar ve bu sayede hem firmada hem de müşteride işlem kaydı kopyası bulunur. Bunlara pos rulosu da diyebiliriz.

Yazar kasaların hamur tipleri rulolarınızın kalitesini belirlemektedir. Bu termal rulo kağıtlarda genel yaşanabilen sıkıntılar kağıt sıkışması, kolay yırtılması ya da mürekkebinin kağıda tam geçmemesi olabilir. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak adına hamur tiplerini daha doğru ve kaliteli markalar ile işleriniz aksamadan gerçekleştirebilirsiniz.

YAZARKASA VE TERMAL RULO FİYATLARI

Çoğu sektörde hemen her gün defalarca fiş hem firmaya hem de müşteriye verilmek üzere basılmaktadır. Bu yüzden yazarkasa ve termal rulolara her gün birçok kez ihtiyaç duyma ihtimaliniz de çok olası. Maliyeti bakımından çok düşük olan yazar kasa, termal, pos rulosu fiyatları en ucuz ve en uygun şekilde istekirtasiye.com’da sizlerle. Bu ucuz fiyatlar eşliğinde iş yerinize rulo satın alırken yedekte bulundurmanızda da fayda vardır.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.