Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 50 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Yaka Kartı Ve Aksesuarları

Bazı iş yerleri çok fazla sayıda personel barındırmaktadır. Bu gibi durumlarda kişilerin birbirlerini daha iyi tanıması adına yaka kartı diğer adıyla yaka isimliği tercih ediliyor. Yalnızca birbirlerini tanımak için değil aynı zamanda iş yerlerine gelen misafir ve müşterilerin de iletişim kurduğu kişinin adının ne olduğunu biliyor olması karşı tarafa daha fazla güven hissi verebiliyor.

Dilerseniz yaka isimlik çeşitlerinden hazır olarak üretilen plastik kart kabı modelini kullanabilirsiniz. Plastik kart kabına kolay bir şekilde size ait olan kartlarınızı yerleştirebilirsiniz.  Plastik olması ile kartlarınızı çok daha kolay bir şekilde bozulmasını engelleyebilirsiniz.

Bunun yanı sıra şeffaf olarak üretilen poşet isimlikler de mevcuttur. Boş yaka kartı olarak üretilen bu yaka kartlarını özellikle konferans ve kongrelerde kullanmanız sizin için kolaylık sağlayacaktır. Bu gibi yerlerde herkese ait bir yaka kartına ihtiyaç duyulur. Kişilerin hangi kurumdan olduğunu ve isimlerin ne olduğunu bilebilmek adına sıklıkla boş yaka kartı tercih edilebilir. İçerisine kolaylıkla kartlarınızı yerleştirebilirsiniz.

Yaka Kartı İpi

Yaka kartlarının kimisinde yakanıza tutturabileceğiniz bir aparat vardı ama çoğu yaka kartı ise bir yaka ipi ile kullanılabildiği için bir ipe ihtiyaç duymaktadır. Yaka isimliği ipi sayesinde kartlarınızı elinizde taşımak zorunda kalmazsınız. Dilerseniz bu ipleri belirlediğiniz noktalara bağlayabilir veya boyun askı ipi olarak da kullanabilirsiniz. Genellikle yaka kartı ipleri boynunuza asmak için kullanılır. Yaka kartı iplerinin birçok rengi mevcuttur. Renkli kullanmanız ile iş yerinize farklı bir hava katabilirsiniz. Aynı zamanda şirketinizi ve kurumunuzu daha özelleştirebileceğiniz boyun askı ipi tasarlama imkanınız da vardır. Bununla birlikte başka bir aksesuar olarak kullanılan ise kart yoyosu da ürünlerimiz arasında bulunmaktadır. Yoyo kart taşıyıcı olarak da bilinmektedir. Eğer ki yaka kartlarınızı daha renkli ve aksesuarlar ile süslemek isterseniz istekirtasiye.com üzerinden birbirinden çeşitli yaka kartı modellerine bakabilirsiniz.

Yaka Kartı Fiyatları

İş yerlerinizde sıklıkla ihtiyaç duyacağınız bu yaka isimlikleri ekonomik açıdan çok uygundur. Yaka isimliği fiyatlarına en ucuza ve en kaliteli şekilde sahip olmak için istekirtasiye.com’dan modellere göz atıp kapıda ödeme avantajı ile güvenli bir alışveriş yapabilirsiniz.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.