Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

YAĞ SÖKÜCÜLER

Artık yoğun kirlerle uzun süre uğraşmanız gerekmiyor. Yağ sökücüler sizin işinizi kolaylaştırıyor. Daha az zahmetle daha temiz ve hijyenik bir ortam istemez misiniz? Sitemizde her türlü lekelere karşı kullanabileceğiniz yağ pas sökücü ürünlere yer verdik.

Yağ Çözücü Nasıl Kullanılır?

Yağ çözücüler asit mi baz mı? Öncelikle direk olarak asidik ürünlerden kaçınmalısınız. Direk asit ihtiva eden ürünlerle temas edilmesi oldukça tehlikelidir. Günümüzde satılan ürünlerde kuvvetli sökücüler olduğundan kullanımında dikkat etmeli ve özellikler çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutmalısınız. Kirlenmiş yüzeye yağ sökücü sprey ürünü veya sıvı deterjanı dökünüz. Bir süre lekenin yumuşamasını bekleyiniz ve daha sonra bir bezle siliniz. Mutlaka bol su ile durulayınız. Bu işlemleri yaparken koruyucu melbusat (eldiven vb. ) kullanmayı unutmayınız. Ürünlerle direkt temasta bulunmanız temasta bulunduğunuz yerlerin tahriş olmasına sebep olabilir.

Yağ Sökücü Fiyatları

Yağ çözücü fiyatları da markalara ve ürünün litre değerine göre değişkenlik göstermektedir. İşte Kırtasiye’de çeşitli yağ sökücü markaları bulabilirsiniz. Ekonomik durumunuza ve kullanım alanınıza uygun ürünü seçerek hemen sepetinize ekleyin. Güvenilir ofis marketiniz İşte Kırtasiye keyifli alışverişler diler.

İşte Kırtasiye de Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat
İşte Kırtasiye ile 100 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava
İşte Kırtasiye ile Çok Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
Ofis Kırtasye Ürünlerinde Çok Hızlı Teslimat

İşte Kırtasiye de Müşteri Memnuniyeti
Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti

İşte Kırtasiye ile Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş
128 Bit SSL Sertifikası ve 3D Secure İle Güvenli Alışveriş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.