Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Xeror Toner

Xerox, ABD kökenli uluslararası markadır ve bir teknoloji firmasıdır. Ürünlerinde daha çok fotokopi, tarayıcı ve yazıcılar donanım olarak ön plana çıkmakla birlikte bu ortamlarda çalışan özel yazılımlar da üretmekte olan Xeror en son ürettiği yazılım ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Ürettiği yazılım ise basılı kâğıt yüzeyinden kelime arayabilme üzerinedir.

Xeror, her zamanki toner üretim sistemlerinden farklı olarak %25 azaltılmış enerji kullanımı ve geri dönüştürülebilir özellikleri ile çevre dostu ürünleri ile müşterilerine ulaşmayı tercih eden bir firma olmuştur.

Xeror Toner Kullanım Alanları

Çok sayıda Xeror toner modelleri mevcuttur. Yaklaşık olarak 1000-10000  sayfa arasında baskılama özelliğine sahiplerdir.

Örneğin bir hastanenin muhasebe veya rapor kısmında çalıştığınızı varsayalım. Gün içerisinde çok sayıda hastalar ile bir araya geliyorsunuz. Her biri için ayrı ayrı raporlar, imzalaması gerekecek olan belgeler çıkartmanız gerekiyor. Böyle yoğun bir iş temposunda baskılama sayısı ve kalite çok önemlidir. Bunun için Xeror toner modellerini araştırabilir ve size uygun olan ürünü satın alırken aynı gün kargo avantajından yararlanabilirsiniz. 

Xeror renkli toner olanağı da sağlar ve içerisinde ayrıştırılmış olarak sarı, kırmızı, mavi ve siyah renklerini barındırmaktadır. Kaliteli görseller, renkli içerikler, ayrıntılı bilgiler için renkli yazılar tercihen göze hitap ederler. Baskınızda eğer bir görsel varsa ve görselinizde renk önem taşıyorsa siyah baskıdan ziyade Xeror renkli toner kullanarak amacınıza ulaşabilirsiniz. Xeror renkli tonerler için istekirtasiye.com’u ziyaret edebilir ve kapıda ödeme avantajı ile Xeror tonerlere sahip olabilirsiniz.

Xeror toner fiyatları ve modelleri birbirinden farklılık göstermektedir. Kullanmak istediğiniz model ve baskılama özelliklerini istekirtasiye.com üzerinden ulaşabilir ve uygun fiyatlarla aynı gün kargo avantajından yararlanabilirsiniz.

Yazıcınızın lazer yazıcı olmasına dikkat etmelisiniz. Eğer Xeror yazıcınızın uzun ömürlü olmasını istiyorsanız muhakkak Xeror lazer toner kullanmalısınız. Aksi takdirde istemediğiniz sonuçlar ile karşı karşıya gelebilme ihtimali vardır. Bunu mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. Birbiri ile uyumlu olarak üretilmiş Xeror orjinal tonerler hem Xeror yazıcı ömrü hem Xeror toner ömrünü daha sağlıklı bir hale dönüştürecek ve siz de bundan memnun kalacaksınızdır.

 

 

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.