Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 85 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

VERSATİL UÇLU KALEMLER

Versatil kalem ya da basmalı kalem olarak adlandırılan, içerilerinde bulunan mekanizma yardımı ile, üst kısmından yerleştirilen uçları basma eylemi ile iterek, kalem ucunda sabitleyip yazı yazmamıza yarayan kalem türüdür. Bunlara mekanik kurşun kalem de diyebilmekteyiz.

Eski zamanlarda uçlu kalemler kullanılmazdı. Uçlu kalemlerin kısa bir geçmişi vardır hayatımızda. Ne zamanki hayatımıza uçlu kalemler girdi, artık kurşun kalemleri pek tercih edemez hale geldik diyebiliriz. Kurşun kalemlere nazaran versatil kalem kullanım pratikliği bakımından ilgi çekici ve yazım kolaylığından dolayı tercih edilme sebebi aynı zamanda da şık tasarımları ile en gözde kırtasiye malzemesi durumuna gelmiştir.

Öğrencilik hayatından tutun ofis hayatına kadar her alanda olmazsa olmaz bir kırtasiye malzemesi olan bu versatil uçlu kalemlerin sabit bir uçlu kalem modelleri yoktur. Versatil uçlu kalem çeşitleri, uç bakımından kişilerin tercihine göre 0.5 mm, 0.7 mm ve ya 0.9 mm çapında uçlar ve buna uygun olarak versatil uçlu kalemler üretilmektedir. Hemen her marka kalemin çeşitli uç imkanını bulabilirsiniz. Uçlu kalemleri satın alırken uzun ömürlü, el sağlığınıza uyumlu ve kaliteli olmasına dikkat etmeniz bir kalemi senelerce kullanma imkanını size sunacaktır. Uçlu kaleminizi satın aldıktan sonra tek yapmanız gereken, herhangi bir markadan kaleminize uygun uç satın almak olacaktır. Böylece bir uçlu kalemi yalnızca uç satın almaya devam ederek, mekanizmasına zarar gelmediği sürece, senelerce kullanabileceğiniz anlamına gelmektedir. Hepimiz muhakkak 0.7 ucu olan var mı? Diye her ders, her sınav ya da her ofis ortamında bu soruyu sorar ya da duyar. Kalemden ziyade uçlar sürekli ihtiyaç duyulan diğer bir kırtasiye malzemesidir. Yalnızca yazı yazarken değil bu kalemleri teknik çizim kalemi olarak da sürekli kullanılır olduğunu söylemekte de fayda var.

İstekirtasiye.com üzerinden satın alabileceğiniz birbirinden kaliteli birkaç marka uçlu kalem çeşitleri ise şöyledir; Rotring versatil kalem, Faber Castell versatil kalem, Noki versatil kalem, Bigpoint versatil kalem, Scrikss versatil kalem gibi birçok kaliteli marka kalemleri sayfamızda mevcuttur.

VERSATİL UÇLU KALEM FİYATLARI

Her okul hayatına ya da iş hayatına sahip olan kişilerin olmazsa olmazı olan bu uçlu kalem fiyatları bakımından markadan markaya değişiklik gösterilmekle birlikte her bütçeye uygun kalem bulmak da mümkündür. En iyi uçlu kalem çeşitlerini istekirtasiye.com üzerinden inceleyebilir noki, faber castell, rotring kalem fiyatlarını karşılaştırarak dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.