Sepet
Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 19 ürün görüntüleniyor.

VERSATİL UÇLU KALEMLER

Basmalı kalemler kategorisinde konumlandırdığımız versatil uçlu kalemler, yazı yazmak için kullanıldığı kadar grafik ve çizim sahasında da vaz geçilmezler arasında yer almaktadır. İhtiyaca ve çizim karakterine göre çok farklı uç imkanı bulunan versatil kalemler, okullardan iş yerlerine kadar geniş bir ağda, büyük bir eksiği gidermektedir.

Rotring, Noki, Bigpoint ve Scrikss başta olmak üzere değişik markalar istekirtasiye.com stoğunda en uygun fiyatlarla yer almaktadır.

VERSATİL (UÇLU) KALEMLER

Versatil Kalem Nedir ?

Versatil kalem, uçlu kalem demektir. İç haznesine yedek uçlar koyup, uçtaki malzeme bittiğinde arkadan basarak yedek uçları devreye soktuğumuz mekanizmalı kalemlerdir.

Versatil - Uçlu Kalemlerin Avantajı Nedir ?

Versatil uçlu kalemleri aldığınızda, ana gövde ve mekanizmaya bir kere para ödersiniz. Daha sonra sadece yedek uçları alarak, aynı kalemi yıllarca kullanabilirsiniz. Kurşun kalemi sık kullanan biriyseniz uçlu, kaliteli bir kalem size daha ekonomik olacaktır.

Bilinen Uçlu kalem Markaları Nelerdir ?

En çok bilinen ve yaygın olarak kullanılan uçlu kalem markası Rotring'dir. Rotring uçlu kalem ve Rotring Tikky modelleri efsane kalemler arasına girmiştir.

Diğer markalar ise Faber Castell uçlu kalemler, Noki uçlu kalemler ve Scrikks uçlu kalemlerdir. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.