Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 39 ürün görüntüleniyor.
1 2

Veri Depolama Ürünleri

Veri depolama ürünleri nelerdir bundan bahsedecek olursak, işimizde yapmış olduğumuz çalışmaları gerek bir yerden başka bir yere taşırken kullandığımız gerekirse sevdiklerimizle biriktirdiğimiz güzel anılarımızı saklarken kullanmayı tercih ettiğimiz ürünlerdir. Özellikle teknolojinin gelişmesi sayesinde bir çok veriyi güvenli bir şekilde eskiye nazaran daha küçük boyutlu veri depolama cihazlarında saklayabiliyoruz. Bu ürünlere harici harddiskler, usb bellekler, micro sd kartlar ve daha bir çok örnek verebiliriz. Özellikle teknolojinin gelişmesi sayesinde bir çok veriyi güvenli bir şekilde eskiye nazaran daha küçük boyutlu veri depolama cihazlarında saklayabiliyoruz. Bu sayede hem fiziksel olarak alandan tasarruf ederken aynı zamanda da verilerimizin güvenli bir yerde saklandığını biliyoruz. İş’te Kırtasiye’nin sürekli yenilenen ve genişleyen ürün yelpazesinde istediğiniz ürünü isterseniz sadece internet sitemizden temin etmekle kalmayıp ürünleri yakından da incelemek isterseniz Esenyurt ve İkitelli’de bulunan şubelerimize gelip istediğiniz ürünü aynı avantajlarla bulabilirsiniz.

Harici Harddiskler

Veriyi depolama ve saklama yöntemlerinden bir tanesi harici harddisklerdir. Boyut olarak genellikle 2.5 inç olarak tasarlanıp üretilen bu ürünler 500GB, 1TB, 2TB ve daha fazla depolama alanı bizlere sunmaktadırlar. Eğer saklayacak anılarınızın; fotoğraflarınızın, videolarınızın veya filmlerinizin çok olduğunu düşünüyorsanız ve size geniş kapasiteli bir cihaz gerekiyorsa harddiskler tam size göre.

USB Bellekler

Verilerinizi saklarken aynı zamanda çok büyük olmasını ve size yük olmasını istemiyorsanız çok fazla yer kaplamayan cebinizde rahatça taşıyabileceğiniz kapasitesi 256GB hatta 512 GB’a kadar varan  usb bellek türlerine yönelebilirsiniz. Bu bellek türleri bilgisayarınıza direk usb girişi ile kolayca bağlanıp üzerinde düzenleme, ekleme ve çıkarma işlemlerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlar.

DVD-CD ve Disketler

Eğer size bir dvd, cd veya bir disket lazımsa doğru adrestesiniz. Üzerinde 4.7 GB veri saklayabileceğiniz dvdleri inceleyebileceğiniz gibi 700mb a kadar veri depolamayı sağlayan cdleri de sitemizde bulmak mümkün. Ayrıca disket ihtiyacınızı da sitemiz üzerinden 1.44MB depolama alanına sahip disketleri satın alarak kolaylıkla işlerinizde kullanabilirsiniz.

Micro SD Kartlar

Genellikle Android telefonlarda kullanımı tercih edilen bu depolama birimlerini bir usb bellek gibi kolaylıkla kullanmanızda mümkündür. Telefonlarınızda sizlere ekstradan 256 ve 512 GB’a kadar depolama alanı sunabilen micro sd kart modelleri anı biriktirirken önünüze engel çıkmasını engellemenizde yardımcı olur. Çok küçük boyutlarda tasarlanıp üretilen bu ürünler hız konusunda da büyük ağabeylerine bazen taş çıkartmaktadırlar. İş’te Kırtasiye siz müşterilerimize her daim en kaliteli ürünleri uygun fiyat avantajlarıyla güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmayı kendisine bir görev bilmektedir. İyi alışverişler dileriz.

 

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.