İŞTE KIRTASİYE’DE KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ – 1 İŞ GÜNÜNDE TESLİMAT
Kapat
(0) Öğeler
Sepetinizde hiç ürün yok.
Tüm Kategoriler
  29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN!
  KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ – 1 İŞ GÜNÜNDE TESLİMAT
  Flitreler
  Tercihler
  Arama

  Uyarıcı Levhalar

  Görüntüleme biçimi Tablo Liste
  Sırala

  Taroks - Dikkat Elektrik T Uyarı Levhası 25X35 3mm

  5,00 TL + KDV
  5.90 TL KDV dahil
  3 mm PVC esaslı foreks malzeme üzerine UV baskılıdır. 25 x 35 cm ebatlarındadır. Bulunan alanda elektrik çarpması tehlikesinin olabileceğini belirten uyarı levhasıdır. Trafo, elektrik panosu, server odası, UPS bulunan ortamlarda İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetmeliklerine göre kullanılması zorunludur. Daha fazla çeşit ürün için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz. Tüm ürünler kendi imalatımız ve baskılar tarafımızca yapılmaktadır. Her türlü değişik görsel baskı yapılmaktadır.

  Taroks - Dikkat Köpek Var Uyarı Levhası 25X35 3mm

  5,00 TL + KDV
  5.90 TL KDV dahil
  3 mm PVC esaslı foreks malzeme üzerine UV baskılıdır. 25 x 35 cm ebatlarındadır. İşyeri ve evlerde bulunan köpeklerden dışarıdan gelen insanların haberdar olması için asılır. Hırsızlık olaylarına karşı caydırıcı amala da kullanılır. Daha fazla çeşit ürün için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz. Tüm ürünler kendi imalatımız ve baskılar tarafımızca yapılmaktadır. Her türlü değişik görsel baskı yapılmaktadır.

  Taroks - Ölüm Tehlikesi Uyarı Levhası 25X35 3mm

  5,00 TL + KDV
  5.90 TL KDV dahil
  3 mm PVC esaslı foreks malzeme üzerine UV baskılıdır. 25 x 35 cm ebatlarındadır. Patlama, elektrik çarpması gibi ani ölümlerin yaşanabileceği ortamlara asılır. Trafo, elektrik panosu, benzin istasyonu vb.. Daha fazla çeşit ürün için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz. Tüm ürünler kendi imalatımız ve baskılar tarafımızca yapılmaktadır. Her türlü değişik görsel baskı yapılmaktadır.

  Taroks -Dikkat Kaygan Z. Uyarı Levhası 25X35 3mm

  5,00 TL + KDV
  5.90 TL KDV dahil
  3 mm PVC esaslı foreks malzeme üzerine UV baskılıdır. 25 x 35 cm ebatlarındadır. Temizlik yapılan alanlarda insanların daha dikkatli yürümelerini belirtmek amaçlı kullanılır. Daha fazla çeşit ürün için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz. Tüm ürünler kendi imalatımız ve baskılar tarafımızca yapılmaktadır. Her türlü değişik görsel baskı yapılmaktadır.

  Taroks -Güvenlik Tedbiri Uyarı Levhası 25X35 3mm

  5,00 TL + KDV
  5.90 TL KDV dahil
  3 mm PVC esaslı foreks malzeme üzerine UV baskılıdır. 25 x 35 cm ebatlarındadır. Daha fazla çeşit ürün için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz. Tüm ürünler kendi imalatımız ve baskılar tarafımızca yapılmaktadır. Her türlü değişik görsel baskı yapılmaktadır.

  Taroks -İş Mak.Çıkabilir Uyarı Levhası 25X35 3mm

  5,00 TL + KDV
  5.90 TL KDV dahil
  3 mm PVC esaslı foreks malzeme üzerine UV baskılıdır. 25 x 35 cm ebatlarındadır. İş makinası çıkabilir uyarı levhası. Daha fazla çeşit ürün için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz. Tüm ürünler kendi imalatımız ve baskılar tarafımızca yapılmaktadır. Her türlü değişik görsel baskı yapılmaktadır.

  Taroks -Kamera Uyarı Levhası 25X35 3mm

  5,00 TL + KDV
  5.90 TL KDV dahil
  3 mm PVC esaslı foreks malzeme üzerine UV baskılıdır. 25 x 35 cm ebatlarındadır. Hırsızlık olaylarında caydırıcı maksatlı işyerinin kameralarla kayda alındığını belirtir uyarı levhasıdır. Güvenlik ve caydırıcı amaçlı her iş yerinde bulunmalıdır. Daha fazla çeşit ürün için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz. Tüm ürünler kendi imalatımız ve baskılar tarafımızca yapılmaktadır. Her türlü değişik görsel baskı yapılmaktadır.

  Taroks -Sıcak Yüzey Uyarı Levhası 25X35 3mm

  5,00 TL + KDV
  5.90 TL KDV dahil
  3 mm PVC esaslı foreks malzeme üzerine UV baskılıdır. 25 x 35 cm ebatlarındadır. Sıcak olan yüzeylere dikkat edilmesini belirten uyarı levhası. Daha fazla çeşit ürün için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz. Tüm ürünler kendi imalatımız ve baskılar tarafımızca yapılmaktadır. Her türlü değişik görsel baskı yapılmaktadır.

  UYARI VE İŞ GÜVENLİĞİ LEVHALARI

  İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetmelik ve ilgili hükümleri gereğince, çalışma güvenliğini sağlamak için, çalışanları ve üçüncü kişileri bilgilendirmek, dikkatlerini çekmek, uyarmak amaçlı asılan ve ilgili yönetmeliklerde nasıl olması gerektiği yazılı olan levhalardır.

  Yapılan her işte ve işyerinde bulunması zorunludur. 

   

  Uyarıcı Levhalar

  olarak filtrelemek:

  Tümünü temizle