Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 184 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 8 9 10

Uyarı Levhaları Çeşitleri

İşletme veya Şirket çalışanlarını olası kaza durumlarından korumak amaçlı çeşitli levhalar bulunmaktadır. İş güvenliği yasalarına ve kanunlarına göre iş yerlerinde bu tür ikaz uyarı levhası kullanılması zorunlu kılınmıştır. Bu kategori içerisinde iş yerinizde veya şirketlerde kullanılması zorunlu uyarı levhaları çeşitlerini bulabilirsiniz. Uyarı levha çeşitleri, genel olarak 6 farklı kategori de incelenmektedir. Bu kategoriler işletmenizin hitap ettiği iş alanına göre en uygun şekilde belirlenerek uyarı levhaları sipariş edilmesi gerekmektedir. 

Yasaklayıcı Uyarı Levhaları, yapılmaması gereken bir durumu emir cümlesi ile görsel olarak ifade eden levha çeşitlerine denilmektedir. Örneğin, Bu alanda durulması yasaktır türünde uyarıcı levhalar iş yerlerinde sıklıkla kullanılır. 

Emredici Uyarı Levhaları, yapılması zorunlu bir durumu emir cümleleri ile görsel olarak ifade etme işlemi gören levha türlerine denilmektedir. Bu tür levha çeşitleri, daire biçiminde mavi zemin üzerinde beyaz piktogram şeklinde olması gerekmektedir. 

Yangın Uyarı Levhaları, olası bir yangını önlemek için veya yangın durumlarında yapılması gereken işlemleri görsel şekilde anlatan uyarı levhaları olarak nitelendirebiliriz. 

Acil Çıkış Uyarı Levhaları, acil durumlarda başımıza gelen bir durumu hızlıca çözümlememiz için görsel olarak bize anlatan uyarı levha çeşididir. 

Genel Maksatlı Uyarı Levhaları, iş güvenliğinin yasalarında iş yerlerinde dikkat edilmesi gereken tüm konuları içeren iş güvenliği levhalarıdır.

İş Güvenliği Levhaları

İş güvenliği levhaları, yasal mevzuatlara uygun olarak üretilen tüm uyarı levhaları iş güvenliği kapsamında tüm iş yerlerinde kullanılması zorunludur. Bu nedenle uyarı levhaları satın alırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan birisi, iş güvenliği mevzuatlarında işletmeniz için uygun olması gerekmesidir.

Kamera ile İzlenmektedir Uyarı Levhası

Kamera ile izlenilen bir yerde, iş güvenliğince belirtilmesi zorunlu olan kamera ile izlenmektedir uyarı levhası günümüzde en çok satılan levha çeşididir.

Kaygan Zemin Uyarı Levhası

Ofislerde, şirketlerde veya kaygan zeminli bir alanı belirmek için kullanılan bir tür uyarı levhasıdır. Kaygan zeminlerde olası bir kazayı önlemek adına kullanılan bu kaygan zemin uyarı levhası en çok satılan levha çeşitlerinden birisidir.

Sigara İçilmez Uyarı Levhası

Bir ortamda sigara içmeyi yasaklamak için, bulunulan ortamda sigara içmenin yasak olduğunu görsel olarak emredici halde belirten sigara içilmez uyarı levhası en çok satan levha çeşitleri arasındadır.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.