Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.

USB Aksesuarlar

Usb aksesuarlar kategorisinde farklı farklı şarj aleti modelleri, şarj kabloları, veri kabloları ve araç içi şarj aletleri gibi ürünleri inceleyebilirsiniz. Şarj kablolarımızda telefonunuza uygun olacak şekilde type-c, micro usb ve lightning tipinde kablolar bulmanız mümkündür. Şarj aleti modellerimiz arasında gerek araç içi gerekse ev tipi şarj aletlerimizde hızlı şarj etme özelliğine sahip adaptörler bulunmaktadır. İş’te Kırtasiye siz müşterilerimize her daim en kaliteli ürünleri uygun fiyat avantajlarıyla güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmayı kendisine bir görev bilmektedir. Profesyonel ekiplerimiz sizler için haftanın 6 günü boyunca çalışmaktadır.İyi alışverişler dileriz. İş’te Kırtasiye’nin sürekli yenilenen ve genişleyen ürün yelpazesinde istediğiniz ürünü isterseniz sadece internet sitemizden temin etmekle kalmayıp ürünleri yakından da incelemek isterseniz Esenyurt ve İkitelli’de bulunan şubelerimize gelip istediğiniz ürünü aynı avantajlarla bulabilirsiniz.

Şarj Aletleri

Bataryaya sahip cihazları kullanmaya başladığımız ilk günden itibaren bir şarj aletine her daim ihtiyacımız olmuştur peki şarj aleti alınırken nelere dikkat edilmeli bunu hiç düşünmüş müydünüz? Bunun için sizlere bu yazıyı hazırladık ve nelere dikkat edilmeli bahsedeceğiz. Şarj aletleri alınırken ilk öncelikle güç değerlerine dikkat etmeliyiz telefonunuza en uygun şarj aleti için telefon firmanızın sitesinden bilgi edinebilirsiniz ve ona göre maksimum güçte uygun bir şarj aleti satın alabilirsiniz. Aldığımız ürünün telefonumuzun şarj girişine uygun olup olmadığını da kontrol etmekte yarar var. Aldığınız şarj aleti eğer hızlı şarj özelliğine sahipse telefonu şarjdan almak için uzun süreler boyunca beklemenize de gerek kalmaz. Sitemizde sizlere olabilecek en kaliteli ürünleri sunmaya özen gösteriyoruz. Kaliteden taviz vermezken fiyatları da uygun seviyelerde tutmayı başarıyoruz.

Şarj ve Data Kabloları

Bazı telefon şarj adaptörleri kablosundan bağımsız olmaktadır ve bozulabilmektedirler. Aynı zamanda bu kabloları veri aktarımı için kullandığımızda olur. Değişmek istediğiniz yenisini satın almak istediğiniz kablonun olabilecek en kaliteli markalar arasından seçip sizlere uygun fiyatlarla sunuyoruz. Şarj ve data kablolarını alırken telefonunuza veya elektronik cihazınızın girişine uygun olup olmadığını kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Sitemizde type-c, micro usb ve lightning şarj ve data kablosu modelleri bulunmaktadır.

Araç İçi Şarj Aletleri

Telefonlarımızın bazen şarjı erken bitebiliyor veya geceden şarja koymayı unutabiliyoruz merak etmeyin bu gibi durumlarda da araç içi şarj aletleri yardımınıza yetişiyor. Evde telefonunuzu nasıl şarj ediyorsanız aynı şekilde aracınızın çakmak girişine takacağınız bu adaptörler sayesinde şarj etmeniz mümkün. Hızlı şarj etme özelliğine sahip araç içi şarj cihazlarıyla beraberde yolculuğunuz boyunca telefonunuz istediğiniz şarj seviyesine ulaşmış olmaktadır. Sitemizde bulunan çeşitli şarj aletlerini kolayca inceleyebilir ve size en uygun olanını avantajlı fiyat fırsatlarıyla tek bir tık ile satın alabilirsiniz.

 

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.