Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Tuvalet Fırçaları

Banyo ve tuvalet temizliği genel temizlik olarak en başında gelmektedir. Günde en az 1 defa ziyaret ettiğimiz banyo ve tuvaletlerimiz de temizlik ürünleri arasında bulunan tuvalet fırçaları oldukça çok tercih edilen bir üründür. Genellikle tuvalet fırçaları tam bir set halinde banyo seti olarak satılmaktadırlar. Banyo seti içerisinde çöp kovası, tuvalet fırçası ve sabunluklar dahil olmak üzere tam 6 parça ürün bulunmaktadır. Genellikle iş yerleri ve şirketler tuvaletlerde köpük basmalı sabunluklar ve çöp kutulaırnı sıklıkla kullanmaktadırlar. 

Banyo Setleri

Ev yaşamının vazgeçilmez eşyaları arasında bulunan, banyo ve tuvaletlerimizde sıklıkla kullandığımız fırçalar, sabunluklar veya çöp kutuları bu setin içerisinde takım olarak satılmaktadırlar. Genel olarak tüketiciler tarafından en çok tercih edilen banyo setleri arasında Flora marka banyo setleri indirimli fiyat avantajları ile satın alabilirsiniz. 

Banyo Seti Fiyatları

Banyo dekorasyonunuza en uygun banyo seti seçmek için çeşitli ürünler bulunmaktadır. Dekoratif banyo setleri, her renkte ve tipte üretilmektedir. Yaygın olarak kullanılan banyo setleri fiyatları da modellerine ve renklerine göre değişkenlik göstermektedir. Avantajlı fiyatlar ve kampanyalı ödeme seçenekleri ile banyo setlerini inceleyebilir, sipariş verebilirsiniz.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.