Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Tuvalet Kağıdı

Hayatımızın en önemli faktörlerinden biri de hijyendir. Hijyensiz bir ortamda bulunmak çeşitli sağlık sorunlarını da birbirinde getirebilmektedir. Bunun için bulunduğumuz ortamın her zaman temiz ve hijyen kurallarına uygun olmasını bekleriz.

İş yerleri, restoranlar, alışveriş merkezleri, otogarlar kısacası kalabalık yerlerin ortak alanlarından biri de tuvaletlerdir. Kalabalık ortamda sıklıkla kullanılan bu tuvaletlerin temizliği çok hassastır. Bu tuvaletlerin gün içerisinde sürekli temizlik kontrolü yapılması gerekir. Kişilerin tuvaletlerde kullanması gereken en önemli ihtiyaçları arasında havlu kağıt, sabun ve tuvalet kağıdı gibi ürünler vardır ve bu gereçlerin takibini yapmak gerekir.

Tuvaletlerde en çok kullanılan kişisel temizlik ürünlerinden biri de tuvalet kağıtlarıdır. Tuvalet kağıtları her evin ve her iş yerinin özetle tuvalet olan her yerin olmazsa olmazıdır. Tuvalet kağıtlarının temel görevi tuvalet temizliğinde el ile teması önlemesi olarak bilinir. Her ne kadar su ile mikropları temizlememiz mümkün olsa da bu tek başına yeterli olmayacaktır. Bu yüzden tuvalet kağıtları hijyen bakımından en önemli gereçtir.

Tuvalet Kağıdı Çeşitleri Ve Fiyatları

Tuvalet kağıtları çeşitleri kendi içerisinde birçok özelliğe sahiptirler. Tuvalet kağıtları suya dayanıklılığı sayesinde su ile temas edildiği an kolayca dağılmazlar. Marka ve kalitesine bağlı olarak tek, çift ya da üç katlı olarak tüketiciler için üretilmektedirler. Tuvalet kağıtları rulo halinde olmaları ile pratik kullanım sağlamaktadır. Aynı zamanda içten çekmeli tuvalet kağıdı da bunlara dahildir. İstekirtasiye.com üzerinden satın alabileceğiniz tuvalet kağıtlarına birkaç örnek ise şöyledir;

Papia tuvalet kağıdı, Focus tuvalet kağıdı ve Familia tuvalet kağıdı tüketicilerin sıklıkla satın aldığı ve kalitesi bakımından en çok tercih ettikleri markalardır.

Tuvalet kağıtları ihtiyaca bağlı olarak 6’lı, 12’li, 24’lü ve 32’li tuvalet kağıdı olarak satın alınabilir. Aynı zamanda toptan tuvalet kağıdı almanız eğer alışveriş merkezi gibi bir işletmede yer alıyorsanız yedeklemek amacı ile çok daha mantıklı olacaktır.

Tuvalet kağıdı fiyatları her marka ve her kalite bakımından değişiklik gösterebilir. Çoklu şekilde satıldıklarını ve hijyen için en önemli unsur olduğunu düşünecek olursak tuvalet kağıtları ekonomik açıdan her bütçeye uygun diyebilir. En kaliteli ve en uygun fiyatlar ile tuvalet kağıdı satın almak için istekirtasiye.com’u ziyaret edebilir ve aynı gün kargo avantajı ile zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.