Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 56 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

TÜKENMEZ KALEMLER

Kalem çeşitlerinden biri olan tükenmez kalem de yazı yazmamıza yarayan bir kırtasiye ürünüdür. İçerisinde mürekkep bulunduran kalemlerin her biri tükenmez kalem olarak bilinmektedir.

Ofis hayatı, okul hayatı ya da gündelik yaşantımızın bir noktasında mutlaka kalemlere ihtiyaç duyarız. Not tutmak, yazı yazmak, ders çalışmak, imzalanması gereken dosyalar gibi durumlarda mutlaka kalemlere başvururuz. Tükenmez kalem ve kurşun kalemler işlevsel olarak yazı yazma konusunda aynı olsa bile birbirlerinden ayrılan birçok noktası vardır.

Tükenmez kalemler içerlerinde mürekkep bulundururlar. Dışarılarında bulunan yüzey sayesinde elimize ve ya üzerimize mürekkep bulaşması söz konusu değildir. Günümüzde tükenmez kalem markaları arasında piyasada önde gelen faber castell tükenmez kalem de genellikle metal tükenmez kalem ya da plastik tükenmez kalem olarak üretilir ve dayanıklılığı ile bilinirler. Kurşun kalemlere kıyasla daha uzun ömürlü oldukları bilinir. Kurşun kalemler aynı zamanda daha silinme olanağı olan ve hatta silinebilirlerdir ama tükenmez kalemlerde kalıcı yazılar yazabilirsiniz.

Birçok tükenmez kalem çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar özellikle kalemlerin uçları ya da renkleri olarak ayrılan özellikleri diyebiliriz. Kalemlerin uçlarının kalınlığı sizin tercihinize kalıyor diyebiliriz. Genellikle tükenmez kalemlerin uçları 0.6, 0.7, 0.8 ya da 1 mm olarak üretilmektedirler. Aynı zamanda tükenmez kalemlerin birçok renk çeşidi mevcuttur. Renkli tükenmez kalemler bir noktada ayrım yapabilmek, bir yazıyı ya da sembolü vurgulamak, dikkat çekmek amacı ile sıklıkla kullanılmaktadır. Gündelik hayatta tükenmez kalemler genellikle mavi renkli olarak kullanılmaktadır ama bu tükenmez kalemler her renkte üretilmektedir. Şimdilerde 4 renkli tükenmez kalem çokça tercih edilen ofis kırtasiye malzemeleri arasındadır. En çok kullanılan renkleri bir arada görmek her zaman işe yarayabilmektedir.

Tükenmez kalem modelleri ise metal ve plastik yani standart, makaralı ya da dolma kalem olarak çeşitlenebilmektedir. Hangi modeldeki tükenmez kalem size hitap ediyor ise onu seçmelisiniz. En iyi tükenmez kalemlere sahip olmak için istekirtasiye.com’u ziyaret edebilirsiniz.

TÜKENMEZ KALEM FİYATLARI

Her ofis için ofis kırtasiye malzemelerinin başında gelen tükenmez kalem fiyatları tahmin edilenden çok daha uygun fiyatlar ile istekirtasiye.com’da. Hem kaliteli tükenmez kalem hem de ucuz tükenmez kalemlere sahip olabilirsiniz. Ofisiniz için çoklu tükenmez kalemleri satın alarak yedekte bulunduracağınız bu ürün işinizi kolaylaştıracaktır. Hemen şimdi istekirtasiye.com üzerinden alışverişe başlayabilirsiniz!

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.