Sepet

Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 28 ürün görüntüleniyor.

TÜKENMEZ KALEMLER

Hayatımızın her anında bir ihtiyaç olarak aniden karşımıza çıkan tükenmez kalemler! Bir de tam ihtiyacımız olan zamanda kalem yazmazsa! Tükenmez kalemler modellerinde yaygın olarak 2 mm ya da 3 mm çapında bir boru kullanılır ve bu borulardan geçirilen mürekkep sayesinde kâğıt üzerine yaklaşık 3 km’lik düz bir çizgi çizilebilmektedir. Bu uzun süreli kullanım nedeniyle zaman içerisinde tüketiciler tarafından Tükenmez Kalem olarak isimlendirilmiştir. Tabi ki her tükenmez kalemin de bir ömrü olduğu bilinmektedir. Ancak harcanan tutar ile ekonomik ömrü kıyaslandığında tükenmez kalemler parasını fazlasıyla hak ettirmektedir.

Tükenmez Kalem Modelleri

Bu alanda sizlere özellikle bir tükenmez kalem tavsiye etmeyeceğiz. Çok çeşitli tükenmez kalem markaları mevcuttur. Bu markaların her birinin prestijli kalemleri olabildiği gibi basit kullanım için fiyatı uygun tükenmez kalemler de üretilmiştir. Yakın bir geçmişe kadar sadece siyah, kırmızı, mavi gibi bazı ana renklerde üretim yapılırken günümüzde renkli tükenmez kalemler birçok renkte üretilmektedir. Markalar bazında Noki, Scrikss, Cassa, Faber Castell sektörün ana lokomotif firmalarındandır. Bigpoint, Bic, Pensan gibi markaları da güçlü firmalar arasında sayabiliriz. Ancak bu markalar haricinde de pek çok üretici firma bulunmaktadır. Tükenmez kalem hediyelik eşyalar arasında da kendisine yer bulmuştur.

Sıraladığımız bu tükenmez kalemleri ve benzerlerini çok uygun fiyatlara almak bir sevdiğinize hediye etmek için güvenilir ofis marketiniz İşte Kırtasiye sizin çözüm ortağınız olmaktadır. Kırtasiye alışverişlerinde bol çeşit, uygun fiyatlar için doğru yerdesiniz.

Ücretsiz Teslimat
ucretsiz teslimat
75 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava
Hızlı Teslimat
hızlı teslimat alt bilgi
Ofis Ürünlerinde Hızlı Teslimat

Müşteri Memnuniyeti
musteri_memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti

Güvenli Alışveriş
guvenli_alısveris
128 Bit SSL Sertifikası ve 3D Secure İle Güvenli Alışveriş
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.