Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 22 ürün görüntüleniyor.
1 2

Trafik ve Reklam Konileri

Gündelik hayatta neredeyse herkes dışarı çıkıyor ve küçük ve ya uzun çaplı yolculuklar yapıyor. Yaya ve ya sürülerin dikkat etmesi gereken durumlar olabiliyor. Bunlar için kullanılan ürün ise trafik ve reklam konileri oluyor. Bu konileri genellikle inşaat alanında, kazı çalışma alanlarında, trafiğe açılmış olan yeni yollarda kullanılırlar. Daha çok geçici olarak kullanıldığı için trafik reklam dubasını kolaylıkla yer değiştirebilir ve taşıyabilirsiniz. Konilerin hepsinde beyaz şeritler mevcuttur ve genellikle sarı, kırmızı ve yeşil renklerinde olurlar. Renkler dikkat çekmesi amacı ile seçilmiş olan renklerdir. Özellikle geceleri üzerinde bulundurdukları şeritler ila ışık ile temas halinde direk göze çarparlar ve herhangi bir tehlikeyi önlemeye trafik konisi yardımcı olurlar. Her biri plastik dubalardır.

Bu koniler aynı zamanda reklam dubası olarak kullanılır. Üzerinde bulunan tabelalara metin ve ya görsel yerleştirerek o anda bulunduğunuz nokta yapılan işlemi ve ya yapmamanız gereken eylemlerin yazdığını ya da görselini göreceksinizdir. Örneğin park alanı olduğunu düşünelim. Karşılaşabileceğiniz birtakım park konisi diğer adıyla park dubası göreceksinizdir. Eğer ki bulunduğunuz konumda park yapılması yasak ise orada karşılaşacağınız duba ise park yapılmaz dubası olacaktır. Bunu üzerindeki yazı ve ya görselle anlayabilirsiniz. Eğer kurallara uygun bir şekilde park yapmaz iseniz muhtemelen arabanıza ceza gelebilir bu yüzden bu konileri görüp uygulamalısınız.

Yalnızca yol çalışmalarında ve park alanlarında değil, iş yerinizin önüne de bu trafik konilerini iş yerinizin logosunu bastırabilir ve bilinirlik ve görünürlüğünüzü arttırabilirsiniz. Birbirinden farklı çeşitleri incelemek için istekirtasiye.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Trafik ve Reklam Koni Fiyatları

Trafik konisi fiyatları birbirinden farklı çeşitleriyle birlikte en uygun en ucuz adresi ile tabi ki  istekirtasiye.com’da. İş güvenliğiniz için muhakkak ihtiyaç duyacağınız ya da iş yerinizin görünürlüğünü, o alanın kime ait olduğunu belli etmeniz için reklam dubası fiyatlarını inceleyebilir ve en kaliteli trafik ve reklam konilerine sahip olabilirsiniz. 

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.