Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 18 ürün görüntüleniyor.

TRAFİK LEVHALARI

Trafik levhaları ne işe yarar

Trafik denildiği zaman aklımıza ilk gelen şey yayalar ve motorlu taşıtlar olmaktadır. Günlük hayatımızda gördüğümüz tüm trafik levhalarının her birinin aslında farklı farklı anlamları bulunmaktadır. Uyarı levhalarının asıl amacı ise sürücüler ve yayalar için trafiği daha düzenli bir hale getirmektir. Çünkü trafik ve uyarı levhaları hem yayalara hem de sürücülere yol hakkında bilgiler vermektedir. Gittiğimiz yolun durumu hakkında da fikir sahibi olmamız sağlanır. Bu durumda ise gerek sürücüler gerek ise biz yayalar yolumuzun ilerisinde bir tehlikenin olduğunu  öğrenerek daha dikkatli bir şekilde yolumuza devam edebiliriz. Bu trafik levhaları aynı zamanda sürücü ve yayalar için ortak bir dil teşkil etmektedir. Böylece levhalar sayesinde olası trafik kazaları ve trafik kazasından doğacak olan can kayıpları en aza indirilmektedir. Bu yüzden trafik levhalarına uymak hem yayalar hem de sürücüler için hayati bir önem taşımaktadır. Hayatımızda önemli bir yere sahip olan trafik levhaları güvenliğimiz için oldukça önemlidir. Ancak asıl önemli olan şey ise trafik levhalarına uymaktır.

Trafik levhaları çeşitleri

Levhaların kendi içinde oldukça çeşitleri bulunmaktadır; uyarı levhaları, trafik levhaları, park levhaları, yönlendirme levhaları gibi birçok çeşit vardır. Uyarı levhaları genelde bizlere yol üzerinde olan bir durumu aktarır; yol üzerinde bir kaza varsa yol bilgisini biz sürücülere ve yayalara bunların bilgisini verir. Yönlendirme levhaları; genellikle parklar, fabrikalar, iş merkezleri, okullar gibi yerlerde kullanılmaktadır. Yönlendirme tabelası kullandıkları yerlerin daha düzenli ve daha ulaşılır olması ile beraber hangi bölümlerin hangi taraflarda olduğunun gösterilmesine yardımcı olan levhalardandır. Trafiğin, sürücülerin ve yayaların güvenliğinin sağlanması için bu levhalara uymak bir zorunluluktur. Bu zorunluluk aslında bizlerin güvenliği için oldukça önemli bir konudur.  Trafik levhalarının anlamları için, sitemizde bulunan Trafik Levhalarının Anlamları hakkında açıklayıcı bilginin olduğu blog yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Trafik levhaları ne ile beraber kullanılır

Trafik levhaları genelde bunların sabit bir şekilde durmasını sağlayan dikmeleri ile beraber kullanılmaktadır. En uygun reklam ve uyarı levha dikmelerini bulabileceğiniz adres sitemizin Uyarı ve Reklam Levhası Dikmeleri bölümüdür.

Trafik levhaları fiyatları

Sürücü ve yayalar için çok önemli bir yere sahip olan trafik levhalarını en uygun nereden  bulabilirim diye bakıyorsanız, doğru adrestesiniz. İş’te Kırtasiye.com; iş güvenliği konusunda uzman ekibiyle tüm trafik levhalarını sizin için özel olarak seçmektedir. Eğer İkitelli’de trafik levhası arıyorsanız; siparişinizi verdiğiniz anda kendi servisimizle en hızlı şekilde kapınızdayız.  Kendi servis hizmetimizle; Esenyurt, İkitelli, Başakşehir, Bağcılar, Güngören, Beylikdüzü, Avcılar, Büyük Çekmece, Küçük Çekmece gibi şubelerimize yakın bölgelere en kısa sürede ihtiyaçlarınızı ulaştırıyoruz. En ucuz trafik levhalarını; kolay ödeme yöntemleri ve hızlı teslimatımız ile istekirtasiye.com da bulabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Öne Çıkan Markalar

Iste-Kirtasiye-Ustun-logo.png (19 KB)

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.