Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 119 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6

TRAFİK GÜVENLİĞİ

Trafik Güvenliği Malzemeleri

Trafik malzemeleri, her araçta bulunması gereken veya bazı iş yerlerinin otoparklarına mutlak surette bulundurması gereken ve hayati önem arz eden malzemelerden oluşmaktadır. Özellikle seyahatlerin yoğun olduğu, ulaşım ve taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren firmalar bu malzemelere büyük ihtiyaç duymaktadırlar. Özellikle Karayolları Yönetmeliği’ne uygun hazırlanan ürünlerin bulunduğu kategorimizdeki tüm ürünler trafik güvenliği için özel olarak seçilen ürünlerden oluşmaktadır. Acil durumlarda veya herhangi bir aksaklık meydana gelmemesi için gerekli tüm malzemeleri kategorimiz içerisinde bulabilirsiniz.İş yerinizin otoparkını ve girişini güvenli bir şekilde dizayn etmeniz için dilediğiniz tüm güvenlik ürünlerini kategorimizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Kategorimizde bulunanTrafik Güvenliği Malzemeleri genel olarak;

  • Uyarı ve Reklam Dikmeleri
  • Refüj Başı Tabelaları
  • Trafik Levhaları
  • Flaşörler
  • Trafik ve Reklam Konileri
  • Uyarıcı Yol Konileri
  • Uyarıcı Yol Butonları
  • Hız Sınırlayıcı Kasisler
  • Delinatörler
  • Trafik Güvenliği Aksesuarları

Şeklindedir. Ayrıca tüm ürünler renkleri ile birlikte dikkat çekici ve uyarıcı özelliktedir. Her araçta iki adet bulunması gereken üçgen reflöktör çeşitleri veya yangın söndürücü malzemeleri yine kategorimizde bulabilirsiniz.

Trafik Güvenliği Ürünleri Fiyatları

Karayolları Yönetmeliği’ne Uygun Ürünleri aracımızda veya işletmemizde bulundurmak zorunludur. Dolayısıyla bu ürünleri uygun bir fiyata almak ekonomimiz açısından büyük bir önem arz etmektedir. Bizlerde en kaliteli ve güvenli ürünleri En Ucuz Trafik Güvenliği Ürünleri olarak sizlere sunmaktayız.

Uyarı ve Reklam Dikmeleri;  Uyarı ve reklam dikmeleri, hem düzen almak için hemde uyarı sağlamak için kullanılan seyyar dikmelerdir. Bu dikmeler bir alanın düzenlenmesinde kullanılabildiği gibi üzerine asılacak uyarı, reklam ve trafik levhaları ile kişilere bilgi vermek için de kullanılmaktadır. Plastik dubası, kaldırım dubası, uyarı dubaları, reklam dubası gibi farklı çeşitler bulunmaktadır. Mesela işletmenizin önün herhangi bir yabancı araç park etmesini istemiyorsanız, uyarı dikmelerini kullanabilirsiniz.  

Refüj Başı Tabelaları; Trafik levhaları, yayalar ve sürücülere, uymaları gereken kuralları simgeler ile anlatılmasıdır. Bu tabelaları, sürücülerin ve yayaların görmeleri için kolay görünür şekilde yerleştirmeleri gerekmektedirler. Trafik işaretlerinin anlamlarını bilmek ve uygulamak sürücü ve yayaları olacak kazalarda korumaktadır. Refüj başı işareti yoldaki veya yol kenarlarındaki bir engelin önüne yerleştirilmektedir. Engel dediğimiz şey ise genellikle köprü ayaklarının olduğu kısma yerleştirilir. Engelin sağından veya solundan geçilmesi gerektiğini göstermek ve bildirmek için kullanılır. Soldan gidiniz veya sağdan gidiniz levhaları ile birlikte kullanılmaktadır. 

Trafik Levhaları; Sürücü ve yayalar için trafiğin daha güvenli olması için bilgilendirici ve uyarıcı levhalardır. Trafik kurallarını hatırlatır. Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından tanımlanan şekil ve boyutlarda olmaktadır.Uyarı levhaları, trafik levhaları, park levhaları, yönlendirme levhaları gibi birçok çeşidi vardır. Uyarı levhaları genelde bizlere yol üzerinde olan bir durumu aktarır.

Flaşörler; Kazaları önlemek için bir ikaz aracı olan flaşörler güvenlik malzemeleri için kullanımı en önemli olanlardandır. Karanlıktayken önümüze çıkan tehlikeleri göremeyebiliriz. Bu nedenle yerinizi belli edecek güvenlik malzemeleri kullanmak zorundasınız. Flaşörler, dikkat çeken renk ve ışık tonlarında dizayn edilmişlerdir. Yanıp sönerek karşıdan gelen kişinin dikkatini çekmek için kullanılan ışıklı fenerlerdir.

Delinatör;   Araç trafiği ile yayayı ayırmak ve araç trafiğinde yönlendirmeler yapmak ve hatta refüj başlarında güvenliği sağlamak amacıyla kullanılmakta olan bir yol ve trafik gerecidir. Kırılmaz ve esnek bir yapıya sahiptirler. Kaza esnasında kendisine çarpan araçlara zarar vermez, aksine yavaşlatır ve kazayı minimum hasarla atlatılmasını sağlar.

Hız Sınırlayıcı Kasisler; Hız sınırlayıcı kasis veya yol kasisi, araç trafiğini yavaşlatmak ve trafiği, hızı kontrol altına almak amacıyla yol üzerine inşa edilen yükseltilerdir. Standartlara uygun olarak üretilmeyen hız kesiciler, maalesef trafik kazalarına yol açabilir. Kasislerin fark edilebilir ve görülebilir olması önemli bir husustur. Bu ihtiyacı gidermek ve meydana gelebilecek kazaların önlenmesi için reflektörlü yol kasisleri de oldukça büyük bir öneme sahiptir. Hız kesicilerin üzerinde mutlaka gece görüşü sağlamak amacıyla reflektif olması gerekmektedir. Kauçuk veya plastik malzemeden üretilebilen hız kesicilerin trafik standartlarına uygun olarak üretilmesi yasal bir zorunluluktur.

Online Trafik Güvenliği Malzemeleri

İş yeriniz veya araçlarınız için bulunması zorunlu olan Trafik Güvenliği Malzemelerini hem ucuz hem de kaliteli bir şekilde kategorimizde bulabilirsiniz. Üstelik güvenilir internet alışverişi sayesinde en ucuz ürünleri sadece tek bir tık ile anında kapınıza kadar getirtebilirsiniz.

 

 

 

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.