Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

TOZ VE GAZ MASKELERİ

Günümüzde çalışma hayatı içerisinde iş güvenliği son zamanların en güncel konularından biri haline gelmiştir. Yasal gereksinimlerin yanı sıra insan hayatı söz konusu olduğundan tüm konuların önüne geçmektedir. Çalışanların sağlığı kadar onlara rahat ve güvenilir bir çalışma ortamı sağlanması da bir o kadar önemlidir. Çalışan; kendisini solunması tehlikeli gaz ve tozlardan korurken, rahat hareket edebilmeli ve işini o ekipmanla aynı kalitede yapabilmelidir. Bu hususun tüm işverenler tarafından sağlanması zorunlu hale gelmiştir.

Toz ve Gaz Maskesi Çeşitleri

Toz maskelerinin ve gaz maskelerinin yüzü tam kaplayıp kaplamamasına göre tam yüz ve yarım yüz modelleri, havadaki gazla reaksiyona girerek gazları tutan aktif karbon içerip içermemesine göre karbonlu ve karbonsuz, nefes alıp vermeyi kolaylaştıran ventilli ve ventilsiz, takılış şekline göre lastikli maske veya klasik solunum maskesi modelleri mevcuttur. Kullanım yerine ve kendinizi korumak istediğiniz tozlara veya gaz çeşidine göre uygun toz maskesini seçebilirsiniz.

Toz ve Gaz Maskesi Fiyatları

Kullanım alanına göre toz maskesi fiyatları da değişkenlik göstermektedir. 2 ila 400 tl arasında değişen rakamlarla çeşitli maskeleri sitemizde bulabilirsiniz. Size en uygun gaz maskesini bulun ve hemen sepetinize ekleyin! İşte Kırtasiye güvencesi ile evinize, ofisinize gelsin.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.