x
1 TL Kampanyası

Tombow Kalem Ucu 2B 0.9

Marka : TOMBOW

Ürün Kodu : 40677

%10 İndirim
6,89 TL + KDV
6,20 TL + KDV
KDV Dahil : 7,32 TL
kolay-iade.png (3 KB)
Hızlı Teslimat
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Bilgileri
 • Taksit Bilgileri
 • 0 Yorum
 • Kampanya
 • Öneri Kutusu
 • Tombow Kalem Ucu 0.9 2B

  Uçlu kalemler, kurşun kalemlerle aynı işlevi görmektedir. Ancak kalemtraş kullanmadan pratik bir şekilde hep aynı uç kalınlığında yazı yazılmasını sağladığı için daha çok tercih edilmektedir. Versatil uçlu kalemlerde, iğne uçlu kalemlerde uç kullanılmaktadır. Karbon ve granit gibi malzemelerden üretilen uçlar kalınlıklıklarına, sertliklerine ve boyutlarına göre şekillenmektedir. 1913 yılında kurulmuş olan ve kendi sektöründe bir marka değerine ulaşan Tombow, kaliteli uç üretiminde önde gelmektedir. Mini boyutta olan Tombow kalem ucu, 0,9 mm kalınlığındadır. 2B kalem sertliğine sahip olan Tombow kalem uçlarımız, şık tasarımlı kutu içerisinde sunulmaktadır.  

  Kalem ucu neden yapılır?

  Kalem uçları özünde granitten yapılmaktadır. Granit sürüldüğü yerde iz bırakan bir malzemedir. Granit ve karbon karışımının kil ile birleşiminden bu gün kullanıdığımız kalem uçları elde edilmektedir. İçerisindeki karşım oranına göre sertlik seviyesi ayaralanmaktadır.  Iste-Kirtasiye-Tombow-logo.jpg (5 KB)


  En uygun kalem ucu fiyatları

  İş’te Kırtasiye’de en ucuz kalem uçlarını bulabilirsiniz. Kendi servis hizmeti ile de dağıtım yapan İş’te Kırtasiye, aynı zamanda en hızlı kargo hizmetini veren firmalarla çalışmaktadır. Diğer kalem ucu çeşitlerini merak ediyorsanız, sitemizin Kalem Uçları bölümünü inceleyip sipariş verebilirsiniz. Aradığınız her şey için güvenili ofis marketiniz İş’te Kırtasiye size yeter. Kaliteyi uzaklarda aramayın, buradayız.

  Kalem uçları 2B ne demek?

  Kalemin sertilik seviyesini gösteren bu harf ve rakamların bir anlamı var.  B: Black (Siyah’dan yumuşak uca kadar sayılar ile ifade edilir) ; H: Hard ( Açık renkten koyu renge doğru sayılarala ifade edilir).

  Kalem ucu özellikleri

  Marka

  :

  Tombow

  Model

  :

  Kısa kalem uç 

  Kalınlık

  :

  0,9 mm

  Sertlik

  :

  2B

  Diğer

  :

  Şık kutu

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.