Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 192 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 8 9 10

TEMİZLİK GEREÇLERİ

Bulunduğunuz ortamın, evlerinizin, iş yerlerinizin, ofislerinizin, restoran veya kafelerin temizliği sağlık açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Sıklıkla yapılması gereken genel temizlik, bu alanlarda bulunan kişilerin sağlığını korurken hijyenik bir ortamda kendilerini daha rahat hissetmelerini sağlar. Ayrıca ofisinize veya evinize gelen bir misafiri karşılayan temizlik kokusu onları olumlu anlamda etkileyecektir. Temizliklerin daha kolay ve pratik bir şekilde yapılmasını sağlayan yardımcı birçok gereç vardır. Bu temizlik gereçleri sayesinde günlük olarak temizlik faaliyetinizi hızlı bir şekilde yapabilir ve fazla zaman ayırmadan hijyenik bir ortam yaratabilirsiniz. Ev ve iş hayatınızda işinizi kolaylaştıracak birçok ürünle sizlere hizmet veren İş’te Kırtasiye olarak temizlik konusunda da işlerinizi kolaylaştırıyoruz. Temizlik setlerinden, temizlik bezleri ve süngerlerine; dispanserlerden peçeteliklere; çöp kovalarından, çöp torbalarına; tuvalet ve banyo aksesuarlarından, sabunluk ve köpük dispanserlerine; mop ve mop aparatlarından, süpürge ve fırçalara kadar aradığını her şeyi en uygun fiyat seçenekleri ile tek bir çatı altında sizlere sunuyoruz!

Temizlik Seti

Bir işyerinin, ofisin veya evin temizliği; ev halkı ve işyeri çalışanları hakkında kanaat oluşturan unsurlardan ilkidir. Ofisinize veya evinize birisi geldiğinde aldığı temizlik kokusu, yerlerin parlaması ve yüzeylerde göze çarpan bir ışıldama onu oldukça etkileyecektir. Temizliğin büyük kısmını oluşturan yüzey temizliği belki de en çok yoran temizliktir. Ancak uygun araçlar kullanılırsa bu temizlik zor bir görevden ziyade eğlenceli bir faaliyete dönüşebilir. Aynı zamanda hızlı bir şekilde temizlik faaliyetinizi sonlandırmanıza yardımcı olur. Günlük temizlik faaliyetlerinin vazgeçilmezi olan yüzey temizliği artık bu temizlik setleri ile çok kolay. Peki, temizlik setleri nasıl kullanılır? Genelde bir paspas veya mop ile bir kovadan oluşan temizlik setlerinin, çeşitlerine göre farklı kullanım yöntemleri olabilir. Kova içerisine hafif ılık su doldurulur. Üzerine kir ve lekelerin kolay çıkmasını sağlayan ve hoş kokular yayan Yüzey Temizleyicilerden dökülür. Kova içerisine batırılan paspas iyice ıslatıldıktan sonra, set içerisinde bulunan sıkma bölümünde bir miktar sıkılır ve nemli bir yapıda kalması sağlanır. Hazırlanan bu paspas; parke veya fayans zeminler üzerine sürülerek temizlik yapılır. En kaliteli temizlik setleri için doğru adrestesiniz!

Temizlik Bezleri ve Süngerleri

Çalıştığımız ve yaşadığımız yerlerin temizliği insanların, yaşam kalitesini ve çalışma performansını artırmaktadır. Özellikle masamızda biriken tozların, çay kahve lekelerinin temizlenmesinin; hem kişinin kendisi için hem de çevresindekiler için pozitif etkileri vardır. Bulaşıkların hijyenik bir bulaşık süngeri ile düzenli olarak yıkanması, hem mutfağımızın tertipli görünmesini sağlar hem de sağlık açısından mikropları ve bakterileri sizden uzak tutar. Peki, temizlik bezleri nerelerde kullanılır? Masaların, tezgahların, mobilyaların temizlenmesinde sıklıkla kullanılan temizlik bezleri cam silme işlerinde de kullanılmaktadır. Kullanım alanı oldukça geniş olan bu bezler, kullanım yerine göre tercih edilmelidir. Suyu emme özelliği yüksek olan bezler özellikle çok su ile çalışılan mutfak gibi yerlerde tercih edilirken, cam silme işlemi için toz bırakmayan bezler tercih edilmelidir. En ucuz temizlik bezleri İş’te Kırtasiye.com’da sizleri bekliyor!

 

Dispanser ve Aparatlar

İngilizce dağıtıcı manasına gelen dispanser kelimesinden türetilen dispanserler, içerisine konulan kağıt havlu, peçete, tuvalet kağıdı gibi ürünlerin ekonomik bir şekilde kullanılmasını sağlayan, kullanan kişinin kağıtların kalan kısmına temas edemediği aparatlardır. Konu hijyen ve ekonomi olunca dispanser aparatlar birinci sırada yer almaktadır. Ofis, restoran, kafe, AVM gibi çok fazla insan kullanımına açık yerlerde özellikte tuvalet ve mutfak bölümlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Kolay ve pratik kullanımları nedeniyle tercih edilen bu aparatlar, bütçenize de katkı sağlamaktadır. Ayrıca kullanılan kağıt ürünlere, sadece kullanan kişinin temas etmesi için dizayn edilen bu ürünler, hijyen konusunda kullanıcılarını oldukça memnun etmektedir. Dispanserlere uygun olarak iç aksamlar ayrıca satın alınmaktadır. Bu ürünlere göz atmak için sitemizin Kağıt Temizlik Ürünleri bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Peçetelik

Restoranlarda, kısacası yemek yediğimiz her masada çoğunlukla bulunan peçetelikler farklı modellerde ve renklerde üretilmektedir. Masalarda peçeteliklere yer verilmesi ayrı bir şıklık katar ve titizlik konusunda da temiz bir duruş sergilemektedir. Günümüzde her 100 restoranın 99'unda peçetelik aktif olarak kullanılmaktadır. Hal böyle olunca restoranlara özel peçetelik modelleri ve isteğe uygun renk seçenekleriyle peçetelikler üretilmektedir. Peçetelikler yapılırken hammadde olarak ahşap, krom, çelik veya bambu gibi sağlam malzemeler kullanılmaktadır. Kazara düşme durumlarında kırılmaması için bu maddeler tercih edilerek üretilmektedir. Şık peçetelik modelleri ile çeşitli renklerle birlikte daha şık bir şekilde sofralarımızı süslemektedir. Fabrikalarda özenle üretilen peçetelikler, tasarım şıklığıyla sofralarda veya restoranlarda kullanılmak için oldukça çok tercih edilirler. İhtiyacınıza uygun peçetelikleri İş’te Kırtasiye.com sitemizden temin edebilirsiniz.

 

Çöp Kovaları

Evinizde ve işyerinizde sıklıkla kullandığınız çöp kovalarının çok çeşitleri bulunmaktadır. Üretildiği malzemeye, renge, stile, ölçüye ve özelliğe göre birçok çeşide ayrılmaktadır. Peki, çöp kovası nerelerde kullanılır? Çoğunlukla ev, ofis ve çalışma ortamlarındaki kağıt , yemek ve ambalaj atıkları için kullanılır. Bu sebeple sık sık ihtiyaç duyulur. Özellikle son dönemde geri dönüşüm uygulamalarının yaygınlaşması ile farklı geri dönüşüm malzemeleri için de çöp kovaları kullanılmaktadır. Çöp kovalarını daha uzun süreli kullanmak için içerisine Çöp Poşeti konulması uygun olmaktadır.

 

Çöp Torbaları

Çöp kutularının daha uzun ömürlü kullanılabilmesi ve temiz kalabilmesi için iç taraflarına yerleştirilen poşetlere çöp poşeti denilmektedir. Çöp dolduğunda içindeki bu çöp poşetinin kovadan çıkarılması ve taşınarak dış bölgedeki çöp konteynırlarına atılması daha pratik ve temiz bir uygulama sunar. 

Tuvalet ve Banyo Aksesuarları

Banyo ve tuvalet temizliği genel temizliğin en başında gelmektedir. Günde en az 1 defa ziyaret ettiğimiz banyo ve tuvaletlerimizde temizlik ürünleri arasında bulunan tuvalet fırçaları oldukça sık tercih edilen bir üründür. Genellikle tuvalet fırçaları tam bir set halinde banyo seti olarak satılmaktadırlar.

Sabunluk ve Köpük Dispanseri

Ofis çalışanlarının veya kalabalık insan topluluklarının kişisel hijyenlerini sağlama konusunda çok önemli bir yere sahip olan sabunluk ve köpük dispanseri, sağlık ve hijyen açısından pratik şekilde kullanılması ile vazgeçilmez ürünlerden biridir. En kaliteli sabunluklar için doğru adrestesiniz!

Mop ve Mop Aparatları, Süpürge ve Fırçalar, Camsil ve Yersiller; Temizlik konusunda size yardımcı olacak temizlik malzemelerindendir. Mop ve mop aparatları ile birlikte kullanacağınız camsil ve yersil ürünleri ile temizliğinizi daha pratik bir hale getirebilir, hoş kokular ile son dokunuşu yapabilirsiniz.

 

 

 

 

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.