Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 19 ürün görüntüleniyor.

TELLİ DOSYALAR

Telli dosyalar, günümüzde en çok kullanılan dosyalama araçlarından biri haline gelmiştir. Öğrenciler notlarını, ofis çalışanları evraklarını ve hatta evde faturalarınızı veya garanti belgelerinizi bir düzen içerisinde saklamanıza, ihtiyaç duyduğunuz anda çok hızlı bir şekilde aradığınız şeyi bulmanıza yardımcı olurlar.

Telli Dosya Modelleri

Şık tasarımları bu ofis dosyalama gerecinin kullanımını artıran bir diğer etkendir. Çalışmalarınızı müşterilerinize veya amirlerinize sunarken, ödevinizi ilgili mercilere teslim ederken çok rahatlıkla kullanabileceğiniz sizi görüntüsü ile mahcup etmeyecek hatta işinize verdiğiniz önemi perçinleyecek bir araçtır. Çok farklı renkleriyle karakterinizi işinize yansıtabileceğiniz renkli telli dosya çeşitlerine sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz.

Telli Dosya Fiyatları

Birçok marka ve renk seçenekleri ile telli dosya çeşitleri İşte Kırtasiye güvencesi ve uygun fiyat avantajlarıyla sitemizde sergilenmektedir. Size en uygun renk ve modeli seçerek hemen satın alabilirsiniz. İhtiyacınız olan telli dosya hemen evinize gelsin.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.