Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

TELLİ DOSYALAR

Telli dosyalar, günümüzde en çok kullanılan dosyalama araçlarından biri haline gelmiştir. Öğrenciler notlarını, ofis çalışanları evraklarını ve hatta evde faturalarınızı veya garanti belgelerinizi bir düzen içerisinde saklamanıza, ihtiyaç duyduğunuz anda çok hızlı bir şekilde aradığınız şeyi bulmanıza yardımcı olurlar.

Telli Dosya Modelleri

Şık tasarımları bu ofis dosyalama gerecinin kullanımını artıran bir diğer etkendir. Çalışmalarınızı müşterilerinize veya amirlerinize sunarken, ödevinizi ilgili mercilere teslim ederken çok rahatlıkla kullanabileceğiniz sizi görüntüsü ile mahcup etmeyecek hatta işinize verdiğiniz önemi perçinleyecek bir araçtır. Çok farklı renkleriyle karakterinizi işinize yansıtabileceğiniz renkli telli dosya çeşitlerine sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz.

Telli Dosya Fiyatları

Birçok marka ve renk seçenekleri ile telli dosya çeşitleri İşte Kırtasiye güvencesi ve uygun fiyat avantajlarıyla sitemizde sergilenmektedir. Size en uygun renk ve modeli seçerek hemen satın alabilirsiniz. İhtiyacınız olan telli dosya hemen evinize gelsin.

İşte Kırtasiye de Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat
İşte Kırtasiye ile 100 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava
İşte Kırtasiye ile Çok Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
Ofis Kırtasye Ürünlerinde Çok Hızlı Teslimat

İşte Kırtasiye de Müşteri Memnuniyeti
Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti

İşte Kırtasiye ile Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş
128 Bit SSL Sertifikası ve 3D Secure İle Güvenli Alışveriş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.