Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 61 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Telefon Şarj Kabloları

Günümüz teknolojik aletlerinin en büyük sorunlarının başında şarj problemi gelmektedir. Kimi cihazların şarjları çok hızlı bitmekte, kimisi fazla ısınmaktadır. Özellikle cep telefonu ve tabletler için, ez az bataryalar kadar önemli diğer bir konu da cep telefonu şarj aletleridir.  Her ne kadar telefon şarj kablosu ısınması, şarj cihazı ısınması gibi sorunlar bu cihazlarda yaşansa da, elektronik cihazlar için şarj aletleri ve şarj kabloları hayati öneme sahiptir. Bu nedenle elektronik bir cihaz alırken gösterdiğiniz hassasiyetin aynısını bu cihazların şarj cihazlarını ve şarj kablolarını alırken de göstermek gerekir. Akıllı telefon şarj kabloları aynı zamanda data kablosu olarak da kullanılmaktadır. Telefon veya tabletinizden bilgisayarınıza veri aktarmak istiyorsanız, mutlaka bir şarj data kablosuna ihtiyaç duyacaksınız.

Telefon şarj kablosu alırken nelere dikkat etmeli?

Akıllı telefon alıyorsanız, cihazın kalitesi kadar şarj aletinin ve şarj kablosunun kalitesi de son derece önemlidir. Bu kalite sadece şarj aletinizi kullanırken bir sıkıntı yaşanmaması için değil, özellikle cep telefonunuzun veya tabletinizin zarar görmemesi için önem arz etmektedir. Şimdi kısaca bakmamız gereken kriterlere değinelim.

Ölçü: Telefon Şarj Kablosu 2 metre, 1 metre gibi ölçülere sahiptir. Genelde kısa uzunluklar tercih edilmekte olup, ortalama 1 mt uzunluktaki kablolar idealdir. İhtiyacınıza uygun uzunluk tercih etmek önemlidir.

Telefon Şarj Kablosu uçları: Şarj cihazının ucu, tablet veya telefonunuzun şarj girişine uygun olması gerekmektedir. Şarj ucu tipleri USB girişlerine göre ve kullanılacak cihazın modeline göre farklılık göstermektedir. USB girişlerine göre; USB 1.1, USB 2.0, USB 3.0, USB 3,1, USB TYPE-A, USB TYPE-B, USB TYPE-C Kablo gibi farklı tipler mevcuttur. Bunlardan USB Type C Şarj Kablosunu açıklayalım. Yeni nesil kablo tipi olarak adlandırabileceğimiz Type C Şarj Kablosu’nda, kablo üzerinden daha fazla enerji aktarılmaktadır. Bu sayede cihazlar daha hızlı şarj olmaktadır.

Orjinal Telefon Şarj Kablosu: Her cihazın kendi orijinal şarj cihazı ve kablosu ile kullanılması en uygun olanıdır. Ancak bir çok şarj cihazı ve kablosu farklı cihazlarda da kullanılmaktadır. Orijinal şarj cihazından kast edilen, cihanızla kullanılması uygun olan ürünlerdir. Aynı marka olmasına gerek yoktur ancak testlerden geçmiş ve uygun voltaj-amper değerlerine sahip şarj kabloları tercih edilmelidir.

Telefon Şarj Kablosu nasıl temizlenir

Telefon şarj kabloları genelde beyaz renkte olmasından dolayı sıklıkla kirlenmektedir. Bu kirlenmenin önüne geçmek çok mümkün olmadığından temizleme ihtiyacı doğmaktadır. Temizlemek için hafif bir kolonya ve bez veya ıslak mendil kullanılabilir. Temizleyip lekeler çıkarıldıktan sonra kuru bir bezle kurulanmalıdır. Temizlerken kablonun dış yüzeyine zarar verecek şekilde ovalanmamalıdır. Temizlemek istemiyorsanız, kir ve lekeleri daha az gösteren farklı renk tonlarından şarj kablolarını tercih edebilirsiniz.

Telefon Şarj Kablosu fiyatları ve modelleri

Fiyatlar, telefon şarj kablosu tiplerine ve telefon şarj kablosu çeşitlerine göre büyük farklılıklar göstermektedir. En ucuz telefon şarj kablosu modellerini, en hızlı şekilde temin etmek için sizi Esenyurt ve İkitelli bölgesinde bulunan ana bayimize ve şubemize bekliyoruz. Misafirimiz olarak bir çayımızı içerken, aradığınızı hızlı bir şekilde temin etmenin keyfini yaşarsınız. Sitemizden vereceğiniz siparişleri ise, kendi servis hizmetimizle; Esenyurt, İkitelli, Başakşehir, Bağcılar, Güngören, Beylikdüzü, Avcılar, Büyük Çekmece, Küçük Çekmece gibi şubelerimize yakın bölgelere en kısa sürede teslim ediyoruz. Farklı bölgede bulunan müşterilerimize ise kargo ile en hızlı şekilde ulaşıyoruz. Aradığınız her şey için biz size yeteriz. Kaliteyi ve uygun fiyatı uzaklarda aramayın. İş’te Kırtasiye dünyasına girin, üye olun ve alışverişin keyfini çıkarın.  

                                                                                                                                                                         ÖNE ÇIKAN MARKALAR

Iste-Kirtasiye-Hytech-logo.jpg (9 KB)

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.