Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

TEBEŞİRLER VE TEBEŞİR TUTACAKLARI

Her ne kadar devir her zaman değişiklik göstererek değişiyor olsa bile bazı şeylerin değeri kaybolmuyor. Eğitim ve öğretim hayatında eskiden beri kara tahta ve yeşil/mavi tahtaları sınıf içlerinde görürdük. Şimdi çoğu okul, dershane vb. eğitim sürdüren yerlerde beyaz tahtalar kullanılsa bile yeşil tahtaların değeri ve bize verdiği nostaljik hissiyatını kaybetmediğini söyleyebiliriz. Bu tahtalara yazı yazmak, çizim yapabilmek için tebeşir kullanırdık.

Tebeşir, toz parçacıklarından oluşan, kireçli kayadan yapılan ve çizdiği yerde iz bırakan bir malzemedir. Her ne kadar artık eğitim alanlarında tebeşirler fazla kullanılıyor olmasa bile hala birçok yerde yeşil/mavi tahtalar kullanılmakta ve dolayısı ile tebeşir kullanımı da devam etmektedir.

Yalnızca eğitim alanlarında değil, aynı zamanda nostaljik yapısının devam ettiğini de söylemiştik. Şimdilerde evde küçük tahtalar eşliğinde küçük notlar yazabilmek adına hoş bir görünüm elde edilebiliyor. Aynı zaman çoğu restoranlarda günün menüsü adı altında ayaklı tahtalar ya da duvara monte tahtaların üzerine o günün yemeklerini ya da belki de restoranlarına özgü yazı yazıyor olabilirler.

Tebeşirler toz parçacıklardan oluşması nedeni ile tuttuğumuz zaman elimize bulabilmektedirler. Bunun için buna ek olarak tebeşir tutacakları günümüzde muhakkak tercih edilmektedirler. Tebeşir tutacakları sayesinde hem elimize tebeşirden geçen toz parçacıkları gelmiyor hem de tebeşir kullanımını çok daha kolaylaştırıyor. Tebeşir tutacakları yapısı bakımıyla kalem gibi tutulduğundan dolayı çok daha kolaylık sağlarlar. Bu sebeple tebeşir ve tebeşir tutacakları sıklıkla tercih edilmektedirler.

Tebeşirler tozlu olması birçok alerjiye yol açtığı, toza kire sebep olduğu için artık tozsuz tebeşirler de üretilmektedir. Bu yüzden hem sağlık hem de kullanım açısından çok daha pratik bir yapıya sahip olma durumundadırlar.

Birçok tebeşir çeşitleri vardır. Bunlardan en gözde özelliği de tebeşirlerin renkli olmasıdır. Renkli tebeşir çeşitleri ise şöyledir; mavi tebeşir, kırmızı tebeşir, pembe tebeşir, beyaz tebeşir, sarı tebeşir ve yeşil tebeşirlerdir. Bunlar tozlu tebeşirler olarak satılabilirken aynı zamanda tozsuz renkli tebeşir olanağı da vardır.

TEBEŞİR VE TEBEŞİR TUTACAKLARI FİYATLARI

Tebeşir fiyatları maliyeti düşük olduğundan dolayı fiyatları da bir o kadar düşüktür. Okulunuz, ofisiniz ya da restoran ve eviniz için tebeşir satın almak istiyorsanız istekirtasiye.com’u ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Renkli tebeşir fiyatları, tozlu tebeşir fiyatları ve tozsuz tebeşir fiyatları için sitemizi ziyaret edip aynı zamanda kapıda ödeme avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.