Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

SÜREKLİ FORM KAĞITLARI

İrsaliye, fatura, tahsilat makbuzu gibi sıklıkla kullanılan belgelerin en doğru baskı şekli sürekli form kağıtları ile sağlanmaktadır. Sürekli form kağıdına genellikle muhasebe departmanlarında rastlarız.

Nokta vuruşlu yazıcılar eşliğinde bilgisayar üzerinden alınan sonuçları yazdırmak, baskılamak için sürekli form kağıtları kullanılır. Tahsilat makbuzu, fatura gibi belgeler gibi zikzak bir yapıya sahiplerdir. Birbirine bağlı ve katlı halde sayfalar halinde bulunurlar bu sayede bir kopyası ve orijinali olarak baskı alabilir ve hem firmanızda hem de müşterinizde fatura bilgilerine ait olan belgeleri bulundurabilirsiniz.

Sürekli form çeşitleri arasında birçok ebat farklılığı ve nüsha seçeneklerini istekirtasiye.com üzerinden kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden satın alabileceğiniz sürekli form fişinin bazı ebat ve nüsha seçenekleri ise şöyledir;
11x24 cm 3 nüsha, 6x17 cm 3 nüsha, 11x24 2 nüsha, 11x38 cm 3 nüsha gibi ebatlara sahip olan sürekli form kağıtlarını istekirtasiye.com üzerinden satın alabilirsiniz. Aynı zamanda kullanım sıklığınıza bağlı olmak üzere üretiminde 500’lü, 1000’li ve 2000’li olarak satışa sunulmakta olan sürekli form kağıtlarını iş yerlerinizde bulundurarak dilediğiniz miktarda makbuzlarınızı baskılayabilirsiniz. 11X38 cm ve 11x24 cm sürekli form fiyatları için istekirtasiye.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Sürekli form fatura kağıtlarının bir diğer özelliği ise farklı ebat ve nüshalarda olduğu gibi logolu ve ya logosuz olarak tedarik edebiliyor olmanızdır. Logo baskılı olan sürekli form kağıtlarınız firmanız açısından güvenilirliği ve marka bilinilirliğini arttıracaktır. Logo baskılı sürekli form kağıtları istiyor iseniz özel üretim gerekmektedir.

SÜREKLİ FORM KAĞIDI FİYATLARI

Lojistik bir firmaysanız ya da firmanızın muhasebe departmanında çalışmanızı sürdürüyor iseniz sürekli form kağıtları sizin en büyük dostunuz halindedir. Her gün çıkaracağınız faturalar, irsaliye ve makbuzları sürekli form kağıtları eşliğinde gerçekleştiriyor iseniz size istekirtasiye.com’dan güzel bir haber. Ekonomi dostu sürekli form fiyatları en uygun ve en ucuz İşte Kırtasiye’de sizlerle birlikte. Hemen şimdi adresimiz üzerinden ilgili kategoriye girerek dilediğiniz miktarda en uygun fiyatlar ile sürekli form kağıtlarına sahip olabilirsiniz.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.