Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 127 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6 7

SUNUM VE PLANLAMA

İş ve okul hayatınızda en çok ihtiyaç duyacağınız ürünler, oldukça işlevsel özellikte olan sunum ve planlama ürünleridir. Sunumlarınızı ve çalışmalarınızı düzenli bir şekilde sunmanızı sağlarken görüntü itibari ile de sizlere prestij kazandırır. Planlama ve bir bakıma dosyalama işlemlerinizi de kolaylaştırır, böylece emekleriniz de boşa çıkmamış olur. Sunum ve planlama kategorimizde şömiz ve şömiz taşıyıcılar, spiraller ve üçgen profiller, cilt kapakları, ciltleme makineleri, giyotin makas, laminasyon filmleri, laminasyon makineleri, mantar panolar ve yazı tahtaları gibi ihtiyacınız olan bütün ürünleri kolayca bulabilir, en avantajlı ve uygun fiyat seçenekleri ile sipariş edebilirsiniz. İş’te Kırtasiye olarak hem iş yerlerinizde, hem okulunuzda hem de evlerinizde hayatınızı kolaylaştıracak pratik çözümler sunmaya devam ediyoruz. En kaliteli ve kullanışlı binlerce ürünü tek bir çatı altında bulabilir, tek bir tık ile güvenli online alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Dilerseniz İstanbul / Beylikdüzü ve İkitelli bölgelerinde bulunan şubelerimizi ziyaret edebilir, ürünlerimizi yakından inceleyebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz!

Şömiz ve Şömiz Taşıyıcılar

Kelime anlamı kitap kılıfı olan şömiz, belge ve görsel çıktıların içine konulduğu araçlardır. Su geçirmez özellikleri sayesinde dış etmenlerden korumanıza yardımcı olur. Şeffaf görüntülü yapısı ile belgelerinizin görselliğini kapatmaz. Şömiz ve şömiz taşıyıcılar nerelerde kullanılır? Ofis ve iş yeri ortamında makine üzerine, masa başlarında, uyarı panolarında, reklam ünitelerinde, AVM’lerde ve otellerde sıklıkla kullanılmaktadır. Pratik ve esnek yapısı sayesinde hem dayanıklı bir üründür hem de her ortama kolaylıkla uyum sağlar. Hipaş markalı en kaliteli şömizler ve en ucuz şömiz taşıyıcılar İş’te Kırtasiye.com’da sizleri bekliyor.

Spiraller ve Üçgen Profiller

Tüm bilgisayar çıktılarınızı veya belgelerinizi bir arada tutan, bunlara bir kitap formatı kazandıran araçlara spiral ve üçgen profil denilmektedir. Üçgen profiller grup haline getirilmiş kâğıtları kenar kısmından sıkıştırarak bir arada tutar. Kâğıtların bir kenarına boydan boya takılan üçgen profiller sayesinde kâğıtlarınız bir kitap görünümüne kavuşur. Spiral sırtlıklar ise kâğıt yığınının kenar kısmına açılan delikler içerisine yerleştirilerek kullanılır. Bu sayede tüm sayfalar rahat bir şekilde açılmakta, istenilen sayfalar da aradan koparılarak çıkarılabilmektedir. Mapi, Mapiwire ve Sarff markalı spiral ve üçgen profilleri en uygun ve avantajlı fiyat seçenekleri ile sitemizden sipariş edebilirsiniz.

Cilt Kapakları

PVC’den yapılma cilt kapaklarının su geçirmeyen yapıları sayesinde dokümanlarınız dış etkenlere karşı korunur, çok daha uzun ömürlü arşivlik belgeler hazırlayabilirsiniz. A3 ve A4 boyutlarında ve farklı renk seçenekleri ile sunulan cilt kapağı çeşitleri, sunumlarınıza ve raporlarınıza son derece estetik bir görüntü katar. Çok sık tercih edilen şeffaf kapaklı modelleri ile kendi tasarladığınız kapak tasarımını koruyabilirsiniz. Sitemizde Mapi ve Sarff ürünleri olarak satışta bulunan uygun fiyatlı cilt kapakları, şık tasarımlı kitapçıklar hazırlamanız için sizi bekliyor.

Ciltleme Makineleri

Ofis hayatınızda kullandığınız belgeler ve evraklar çok sayıda olduğunda, dağılıp kaybolabilir. Bu nedenle ciltleme makinesi ile yapacağınız dosya ciltleme işleminiz, evraklarınızı bir kitap halinde kolayca kullanmanızı sağlarken ofislerinizi de düzenli bir hale getirir. En ucuz ciltleme makinelerini Sarff ve Mapi markalarının kalite güvencesi ile sitemizden temin edebilirsiniz.

Giyotin Makas

Normal bir makas ya da falçata ile kesilen kâğıtlar her zaman istenilen sonuçları vermeyebilir. Kâğıtları düz bir şekilde, herhangi bir bozulma olmadan kesmenize yarayan giyotin makaslar oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Giyotin makinesi ve makaslar sayesinde istenilen ebatlarda kesim yapabilirsiniz. En kaliteli giyotin makaslarını Mapi ve Kw-Trio markalarının kalite güvencesi ile İş’te Kırtasiye.com sitemizden sipariş edebilirsiniz.

Laminasyon Filmleri

Laminasyon, basınç ve ısı ile birlikte birbirinden farklı olan yüzeylerin yapıştırma ve farklı baskılama yöntemleri ile bir araya gelmesi ve tek bir yüzey/katman olarak kullanılması işlemidir. Peki laminasyon filmi nedir? Laminasyon filmi laminasyon işlemini gerçekleştirilirken kullanılan plastik filmlere verilen isimdir. Kimlik kartı, üyelik kartları, kartvizitler, yaka kartları gibi küçük ölçeklere sahip olan nesneleri kaplayacak ebatlara sahip olduğu gibi bunun yanı sıra A3 laminasyon filmi, A4 laminasyon poşeti ve A5 laminasyon filmi gibi büyük boyutları kaplayacak ebatlarda da kullanılabilir. Laminasyon filmleri, belgelerinizin yıpranmasını, bozulmasını ve eskimesini önler. Sarff, Lotte ve Mapi markalı laminasyon film çeşitleri için sitemize göz atabilir, online alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Laminasyon Makineleri

Laminasyon cihazınız sayesinde belgelerinizi yıpranmaya, lekelenmeye ve buruşmaya karşı koruyabilirsiniz. Aynı zamanda Pvc filmler ile bu makineleri Pvc kaplama makinesi olarak da kullanabilirsiniz. Laminasyon makinesi çeşitlerini sitemiz üzerinden inceleyebilir, Sarff ve Mapi markalı laminasyon makinelerini avantajlı ve uygun fiyat seçenekleri ile sipariş edebilirsiniz.

Mantar Panolar

Mantar pano isminden de anlaşılabileceği gibi sıkıştırılarak birbirine yapıştırılmış küçük mantar parçacıklarının düzlem haline getirilerek bir çerçeveye yerleştirilmesiyle meydana gelmiş ofis gerecidir. Evde, okul ve dershanelerde, iş yerlerinde, apartmanlarda ve daha birçok alanda sıklıkla kullanılmaktadır. Mantar pano üzerine notlar alabilir, önemli faturalar, belgeler ve duyurular asabilirsiniz. En ucuz mantar panoları Panda ve Interpano markalarının kaliteli ve avantajlı seçenekleri ile İş’te Kırtasiye.com’da bulabilirsiniz!

Yazı Tahtaları

Yazı tahtaları, üzerine uygun kalem vasıtasıyla yazı yazılabilen ve kolay bir şekilde silinebilen oldukça pratik tahtalardır. Yazı tahtaları çeşitleri arasında modelleri ve özellikleri bakımından kullanım alanlarınıza göre değişkenlik gösterir. Okullarda ders anlatmak, iş yerlerinde sunum yapmak veya restoranlarda bilgi vermek amacıyla kullanılabilir. En kaliteli yazı tahtaları İş’te Kırtasiye.com’da sizleri bekliyor!

 

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.