Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 23 ürün görüntüleniyor.
1 2

SUNUM DOSYASI

Ofis ve okul yaşantımızda sıklıkla karşılaştığımız şeylerden biri de sunumdur. Sunumlar ne üzerine yapılıyor ise sunum şekli ile can alıcı bir hal alabilmektedirler. Yapacağınız sunumun, sunma tarzınızı her zaman en üst seviyede olmasına çalışmalısınız.

Eğitim hayatında belirli konular hakkında yapacağınız sunumlar oluyor. Bu sunumları yaparken seçeceğiniz görseller ve kullanacağınız cümleler çok önemlidir. Eğer bunu bir dijital ortamda değil de fiziksel olarak yapacaksanız da sunum dosyalarına ihtiyaç duyacaksınızdır. Böylelikle hem dosya kağıtlarınızı koruyabilecek hem de sunumunuzu tek bir dosya halinde okul ortamınızda rahatlıkla sergileyebileceksiniz.

Ofis yaşantılarında da sıklıkla toplantılar olmaktadır. Proje geliştirmeler, yeni projelerde çalışan kişilerin her zaman sundukları fikirlerden yola çıkarak ortaya proje çıkartılır. Burada yapacağınız sunum ile sizin projenizin seçilme oranını belirleyeceksinizdir. Örneğin iş yerinizin gösterdiği faaliyetleri başka şirketlere sunmanız gereken bir sektörde olduğunuzu ve ürün satan ya da iş geliştirmeye destek veren bir şirket olduğunuzu düşünelim. Ürünlerinizi diğer şirketlerde pazarlarken elinizde bir sunum olması gerekir. Gideceğiniz yerlerde kendinizi tanıtmak amacı ile sunum dosyası hazırlamak işinize yarayacaktır. Her ne kadar sözlü olarak anlatabiliyor olsanız dahi, görseller her zaman daha akılda kalıcı olurlar. Aynı zamanda sunum yedeği oluşturarak sunum klasörünüzü gittiğiniz yerlere de bırakma imkanınız bulunmaktadır.

SUNUM DOSYALARI ÇEŞİTLERİ

Sunum dosyalarınızın kullanma amacınıza göre seçebilirsiniz. Sunum klasörleri/dosyaları boyutları ve modelleri arasında birçok seçeneğe sahiplerdir. A3 sunum dosyası, A4 sunum dosyası seçenekleri ile kullanacağınız dosya kağıdı boyutunuza uygun olanı seçebilirsiniz ya da telli sunum dosyası, cepli sunum dosyası seçenekleri ile farklı kullanım tarzını da seçebilirsiniz.

Sunum dosyaları modellerinde değişiklik gösterdiği gibi içerisinde bulunan poşet sayısı da değişiklik göstermektedir. Yapacağınız sunumun sayfa sayısına göre belirlediğiniz sunum dosyalarını alırsanız sunumunuz daha etkili olacaktır. Sunum dosyalarının içerisinde genellikle 10-20-30 yapraktan 100 yaprağa kadar çıkmaktadır. Aynı zamanda sunum dosyalarının birçok renk seçeneği de istekirtasiye.com üzerinden sizler için sunulmuştur.

SUNUM DOSYASI FİYATLARI

Sunum dosyası fiyatları her bütçeye uygun olarak istekirtasiye.com üzerinde sizlerle. Önder sunum dosyası gibi kaliteli markaları sizler için bulunduruyoruz. Siz de sunumlarınızda kullanacağınız dosyaların hem kaliteli hem de uygun fiyatlı olmasını istiyor iseniz tek yapmanız gereken istekirtasiye.com’u ziyaret etmek olacaktır.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.