Sepet
Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

SÜMEN TAKIMLARI

Sümen takımları ofisinizde masanızda çalışırken ihtiyaç duyacağınız malzemelerinizi bir tertip ve düzen içerisinde bulundurmanızı sağlayan, masanıza bir şıklık ve prestij katan ürünlerdir. Çok eski zamanlara dayanan bir kullanımı vardır. Evrak saklamak veya üzerinde yazı yazmak için kullanılır. Bu malzemeleri tek tek de satın alabilirsiniz. Ancak masanızdaki bütünlüğü korumanız bu durumda zorlaşacaktır. Bu nedenle sümen takımları setler halinde satışa sunulmaktadır.

Sümen Takımı Çeşitleri

Sümen takımları deri ve ahşaptan yapılmış olabilir. Deri olarak suni deri de kullanılabilir. Sümen takımları klasik veya modern görünümlü olabilir. Mukavva malzeme suni deriye yapıştırılarak malzemenin uzun ömürlü olması, hemen yıpranmaması sağlanır. Böylelikle satın aldığınız sümen takımını yıllarca kullanabilirsiniz. Ofis sümen takımı başlığı altında incelenen ürünler genellikle 5 parça veya 7 parçadan oluşmaktadır. Yazı altlığı olarak kullanılan kapaklı sümen, değerli eşyalarınızı koyabileceğiniz kutu, çeşitli boyutlarda evrak rafları, kalemlik, zarflık, not kâğıtlarınız için ayrı bir kutu, çeşitli renk ve kalitede dolma kalem ve tükenmez kalem seti, zarf açacağı, saat, bardak altlığı gibi masaüstü gereçlerinden sümen takımları oluşturulur.

Sümen Takımı Fiyatları

Yapıldığı malzemeye, set içerisinde bulunan ürünlere göre sümen setlerinin de fiyatları değişkenlik göstermektedir. Genel olarak fiyatı yüksek ürünlerden oluşmaktadır. Ancak ofisinize kattığı gösteriş, size sağladığı kolaylıklar dikkate alındığında satın almaktan kendinizi alamayacağınız ürünlerdir.

Sizde size yakışan sümen takımını çok uygun fiyatlara güvenilir ofis marketiniz İşte Kırtasiye’ de bulabilirsiniz. Kırtasiye alışverişlerinde bol çeşit, uygun fiyatlar için doğru yerdesiniz.

Ücretsiz Teslimat
ucretsiz teslimat
İşte Kırtasiye ile 75 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava
Hızlı Teslimat
hızlı teslimat alt bilgi
Ofis Kırtasye Ürünlerinde Hızlı Teslimat

Müşteri Memnuniyeti
musteri_memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti

İşte Kırtasiye ile Güvenli Alışveriş
guvenli_alısveris
128 Bit SSL Sertifikası ve 3D Secure İle Güvenli Alışveriş
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.