Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 19 ürün görüntüleniyor.

Spiraller ve Üçgen Profiller

Ofis ve iş hayatında vazgeçilmez unsurlardan olan evrak, belge ve dökümanlar dağınık durduklarında faydadan çok zarar oluşturmaktadır. Tüm bilgisayar çıktılarınızı veya belgelerinizi bir arada tutan, bunlara bir kitap formatı kazandıran araçlara spiral ve üçgen profil denilmektedir. Üçgen profiller grup haline getirilmiş kağıtları kenar kısmından sıkıştırarak bir arada tutar. Kağıtların bir kenarına boydan boya takılan üçgen profiller sayesinde kağıtlar bir kitap görünümüne kavuşur. Spiral sırtlıklar ise kağıt yığınının kenar kısmına açılan delikler içerisine yerleştirilerek kullanılır. Bu sayede tüm sayfalara rahat bir şekilde açılmakta, istenilen sayfada aradan koparılarak çıkarılabilmektedir. Aslında kullanım amacı dışında da olsa, spriller masa üstünüzde bazı kablolarınızı toplama işinde de kullanılabilir.

Spiraller ve üçgen profiller ile ciltleme nasıl yapılır

Bu tarz işlemler için özel olarak geliştirilen Ciltleme Makineleri sayesinde spiral ve üçgen profiller çok çabuk bir şekilde ciltleme işleminde kullanılabilmektedir. Kitap haline getirilecek kağıtların üst üste konulması sonunda sırt kısımlarına makine ile spriral veya üçgen profiller takılır.

Spiraller ve üçgen profil çeşitleri

Sitemizde mapi, mapiwire ve sarff markaları ile ön plana çıkan spiraller ve üçgen profiller kullanım amacına ve isteğinize göre çok farklı ölçü ve renklerde bulunmaktadır. Profiller genelde plastik malzemeden üretildiklerinden dolayı esnek ve sağlam bir yapıdadır. Üçgen veya yuvarlatılmış kenarlı şekil yapısına sahip profiller 100-150 yaprağa kadar kağıt tutma kapasitesine sahiptir. Spiraller ise genelde tel ve plastik malzemeden üretilmektedir.  Yapılacak ciltlemenin sırt yapısına göre ince ve kalın şeklinde genişlik ölçülerine sahiptir. Farklı renk fırsatı sunan spiraller, ciltleme işinde kaliteli ve şık sonuçlar ortaya koymaktadır.  

En ucuz spiral ve üçgen profil modelleri ve fiyatları

En ucuz spiral ve üçgen profillerini bulabileceğiniz adres İş’te Kırtasiye.com’dur. Esenyurt’ta kırtasiye denilince ilk akla gelen ofis malzemeleri konusunda uzman İş’te Kırtasiye’de, hızlı bir şekilde istediğiniz ürüne kavuşursunuz. Ucuz ve kaliteli spiral ve üçgen profil modellerimizi ister sitemizden inceleyebilir, isterseniz de Esenyurt ve İkitelli bölgesinde bulunan ana bayimize ve şubemize gelerek yerinde inceleyebilirsiniz.

Eğer; Esenyurt, İkitelli, Başakşehir, Bağcılar, Güngören, Beylikdüzü, Avcılar, Büyük Çekmece, Küçük Çekmece gibi şubelerimize yakın bölgelerden sipariş veriyorsanız, siparişinizi verdiğiniz anda en kısa sürede kendi servis hizmetimizle kapınızdayız. Diğer tüm bölgelere ise kargo vasıtasıyla en kısa sürede ulaşıyoruz. Aradığınız her şey için biz size yeteriz. Kaliteyi ve uygun fiyatı uzaklarda aramayın. Hızlı teslimatın adresi İş’te Kırtasiye dünyasına girin, üye olun ve alışverişin keyfini çıkarın.

Öne Çıkan Markalar

Iste-Kirtasiye-Mapi-logo.png (13 KB)  Iste-Kirtasiye-sarff-logo.jpg (15 KB)

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.