Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 22 ürün görüntüleniyor.
1 2

SIVI VE SPREY YAPIŞTIRICILAR

Sıvı sprey yapıştırıcılar, okullarda, atölyelerde ve ilgili çalışma alanlarında sıklıkla kullanılan ve ihtiyaç duyulan materyallerden biridir. Bu yüzden yoğun talep görür ve mutlaka bulundurulmak üzere sıklıkla satın alınırlar. Kullanım alanlarına göre farklı tutuculukta ve yoğunlukta üretilirler. Genellikle güçlü yapıştırıcılardır. Yapıştırılmak istenen maddelerin sertliği ve bileşiğine uygun yapıştırıcıları seçmekte fayda vardır. Kağıt, karton, mukavva, kumaş, deri, plastik, ahşap ya da metal yüzeylerin hepsi birbirinden farklı bileşenlerden oluştuğundan, tutuculuğu ve yoğunluğu bunlara uygun yapıştırıcılar kullanılmalıdır. Kağıt ya da kartonlar için basit sıvı yapıştırıcılar yeterli olurken, ahşap ya da metal yüzeylerde kullanılması için çok daha güçlü yapıştırıcılara ihtiyaç duyulur. Genel olarak bilinen adları japon yapıştırıcı veya 404 yapıştırıcı olarak adlandırılan sıvı yapıştırıcılar son yıllarda teknolojik gelişmelerle birlikte inanılmaz gelişim göstermiştir durumdalardır. Aklınıza gelebilecek neredeyse her türlü zemine uygulanabilecek şekilde güçlü yapıştırıcılar olarak üretilmiştir. Kuvvetli yapıştırıcılar sayesinde kırılan eşyaların veya döşemede kullanılan malzemelerin uzun süre deforme olmayacak şekilde yapıştırma imkanına sahip olduk. Bu kadar kuvvetli olan yapıştırıcıların ne yazık ki keskin kokuları da olabiliyor. Bu durumdan memnun olmayan, yapıştırıcıların kokusundan rahatsız olanlar için ise artık kokusuz sıvı yapıştırıcı üretilmektedir. Bu sayede insanlar rahatsız olmadan yapıştırma işlemi yapabiliyor.

Günümüzde yaklaşık 300’e yakın yapıştırıcı çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan en sık tercih edileni, çoğunlukla okullarda kullanılan, yoğun sıvı özellik taşıyan tüp yapıştırıcılardır. Genellikle karton, el işi kağıdı gibi materyalleri birbirine yapıştırmakta, ya da bunların üzerine farklı materyaller yapıştırmakta kullanılır. Neredeyse her zemin için farklı olarak üretilmiş yapıştırıcılar bulunmaktadır. Ahşap zemin için farklı, taş zemin için farklı, plastik zemin üzerine kullanmak için ayrı ve bunun gibi birçok alan için ayrı şekilde yapıştırıcılar üretilmektedir. Pattex yapıştırıcı, würth uhu, 404 yapıştırıcı, Peligom yapıştırıcı, Pelikan yapıştırıcıları sitemizde bulabilirsiniz.

İşte Kırtasiye güvencesiyle kullanım alanınıza uygun özelliklerde sıvı ve sprey yapıştırıcılardan aradığınızı bulabilir, web sitemizi inceleyebilirsiniz! Her işinize yarayacak ve kaliteli sonuçlar alabileceğiniz en iyi yapıştırıcı markalarını bir araya getirdik. En uygun yapıştırıcı fiyatları için bizi tercih etmeyi unutma!

mevcut yapıştırıcı çeşitlerimizden kendi kullanım alanınıza uygun yapıştırıcıyı İşte Kırtasiye güvencesiyle hemen temin edebilir ve kullanabilirsiniz.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.