Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.

SIVI-SPREY YAPIŞTIRICI

Yakın bir geçmişe kadar japon yapıştırıcı veya 404 yapıştırıcı olarak adlandırılan sıvı yapıştırıcılar son yıllarda teknolojik gelişmelerle birlikte inanılmaz gelişim göstermiştir. Her türlü zemine uygulanabilecek şekilde güçlü yapıştırıcılar üretilmiştir. Kuvvetli yapıştırıcılar sayesinde kırılan eşyaların veya döşemede kullanılan malzemelerin uzun süre deforme olmayacak şekilde yapıştırma imkanına sahip olduk. Yapıştırıcıların kokusundan rahatsız olanlar içinde artık kokusuz sıvı yapıştırıcı üretilmektedir.

Sıvı Yapıştırıcı Çeşitleri

Ahşap zeminler için ayrı plastik zeminlerde kullanılmak üzere ayrı, taş zeminlerde farklı sıvı yapıştırıcı çeşitleri kullanılmaktadır. Birçok marka sıvı yapıştırıcı üretmektedir. Okul kırtasiye alanında oldukça fazla kullanılan uhu veya simli yapıştırıcı, marangozlar tarafından veya tamir işlerinde ihtiyaç duyacağınız sprey yapıştırıcılar hepsini sitemizde rahatça bulabilirsiniz.

Sıvı Sprey Yapıştırıcı Fiyatları

Sektörün önde gelen firmaların tüm yapıştırıcı çeşitleri İşte Kırtasiye farkı ile çok ucuz fiyatlarla sizlerle buluşuyor. Sitemizde mevcut yapıştırıcı çeşitlerimizden kendi kullanım alanınıza uygun yapıştırıcıyı İşte Kırtasiye güvencesiyle hemen temin edebilir ve kullanabilirsiniz.

İşte Kırtasiye de Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat
İşte Kırtasiye ile 75 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava
İşte Kırtasiye ile Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
Ofis Kırtasye Ürünlerinde Hızlı Teslimat

İşte Kırtasiye de Müşteri Memnuniyeti
Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti

İşte Kırtasiye ile Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş
128 Bit SSL Sertifikası ve 3D Secure İle Güvenli Alışveriş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.