Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 20 ürün görüntüleniyor.

ŞERİTLER

Şerit kartuş nedir?

Her ofisin ve işyerinin vazgeçilmez ihtiyacı olan yazıcılar, kartuş ve tonerlerle çalışmaktadır. Günümüzde hızlı ve kaliteli çıktı alma imkanı sunan mürekkep kartuşlar ve lazer yazıcı  tonerleri daha çok tercih edilir olsa da ilk yazıcı modellerinden olan şerit yazıcılar da hala aktif olarak kullanılmaktadır. Bu yazıcı modellerinde kullanılan kartuşlara şerit kartuş denilmektedir. Birçok avantajı nedeniyle tercih edilen şerit yazıcılar, ekonomik çözümler sunmaktadır. Yüksek baskı kalitesi için şeritlerin kalitesi ve orijinal olması oldukça büyük önem arz etmektedir.  Tüm dünyaya kalitesini kabul ettirmiş markaları sunduğumuz kategorimizde;

  • Epson Şerit; Yazıcı şeridi piyasasının büyük bir kısmını elinde bulunduran firma, ürünleri çok tercih edilen güvenli bir markadır. %60 kadar mürekkep tasarrufu sağlaması nedeniyle kullanıcılarını oldukça memnun eden bir firmadır.
  • Oki Şerit; Nokta vuruşlu yazıcıların neredeyse tümünde kullanılabilen yüksek baskı kalitesine sahip ürünlerdir. Muhasebe departmanından hastanelere veya baskı merkezlerine kadar çok yerde tercih edilir.
  • Panasonic Şerit; Teknoloji ürünlerindeki uzmanlığı ve köklü geçmişi ile gerekli kalite standarları ve uzman kadrosu sayesinde farklı sektörlerde yaygın olarak kullanılan bir markadır. Kullanıcı memnuniyeti oldukça yüksek ürünler ile üretimine devam etmektedir.
  • Lexmark Şerit; Dünyanın pek çok noktasında hizmet veren firma, neredeyse tüm sektörlerce kullanılabilen ürünler geliştirmeye devam etmektedir. Nokta vuruşlu yazıcılarda tercih edilen bu ürün yüksek baskı kalitesi ile öne çıkmaktadır. Evlerde, ofislerde veya fotokopicilerde tercih edilen güvenilir bir markadır.

Bulunmaktadır. En Ucuz Yazıcı Şeritlerini kategorimizde bulabilirsiniz. Binlerce ürünü tek bir çatı altında sunduğumuz İş’te Kırtasiye.com sitemizin kapıda ödeme ve hızlı teslimat seçeneklerini sakın kaçırmayın!

Şeritler Nerelerde Kullanılır ve Ne İşe Yarar?

Yazıcılar hayatımızda büyük bir önem arz etmektedir. Tüm evrak ve kağıt işlemlerimizi yazıcılar vasıtasıyla gerçekleştiririz. Yazıcı şeritlerinin yüksek kalitede olması bizim işlerimizi hem kolaylaştırır hem de zamandan tasarruf etmemizi sağlar. Yazıcının en önemli mekanizması ise şeritlerdir. Basımı yapılacak olan görsel veya metnin kağıda aktarılmasını sağlar. Özellikle nokta vuruşlu yazıcı şeritlerinin kalitesi ve güvenceli bir markaya sahip olması kullandığımız ürünün ömrünü doğrudan etkileyen bir şeydir. Daha net sonuçlar ve son çıktıya kadar aynı kalitenin devam etmesi için şeritlerin kalitesi oldukça önemlidir. Okul ve iş yerlerinde aktif olarak kullanılan bu ürünlerin kalitesini bozmadan devam etmesi için firmalar orijinal ürünleri tercih etmemiz gerektiği konusunda bizleri uyarmaktadırlar. Fotokopi ve matbaa hizmetleri veren iş yerleri için uygun yüksek kalitedeki yazıcı şeritlerini kategorimizde bulabilirsiniz.

Yazıcı Şeridi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kaliteli markaların ürünlerini tercih etmek çok önemlidir. Aldığınız şeridin yazıcınızla tam uyumlu olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Satın alacağınız ürünün uzun ömürlü olup olmadığını ve son baskıya kadar aynı kaliteyi bozmamasına dikkat ediniz. Mürekkebin aktif olarak kullanılabilmesine izin veren nitelikte bir şerit tercih etmelisiniz. En güvenilir yazıcı şeritlerini sizler için derlediğimiz kategorimizdeki indirimli ürünleri hemen inceleyebilirsiniz.

Şerit Kartuş Fiyatları

Markalara, baskı kapasitelerine ve kullanım sürelerine göre  farklılık gösteren yazıcı şeritleri her bütçeye uygun bir seçenek ile sizlere sunmaktayız. Sektör tarafından kalitesi ile tam onay almış markaları en uygun fiyatlarla sizlere sunmayı motto olarak edinmiş İş’te Kırtasiye.com sitemizdeki kategorimizden dilediğiniz ürünü tek bir tık ile anında kapınıza kadar getirtebilirsiniz. Kolay ödeme ve hızlı teslimat seçeneklerimizi sakın kaçırmayınız! Tüm markalara uyumlu ve uzun ömürlü şeritleri bulabileceğiniz en uygun fiyata kategorimizde bulabilirsiniz! Keyifli alışverişler!

 

 

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.