x
Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Bu ürün gecici bir süre temin edilememektedir.
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Sensör Havluları

Alışveriş merkezleri, evlerde, iş yerlerinde özellikle hayatın hızlı aktığı yerlerde her insanın tuvalet ihtiyacını veya temizlik ihtiyacını karşılaması için tuvaletler bulunur. Yemek yedikten sonra veya toplu taşıma araçlarında tutunduğumuz yerlerden sonra el temizliği, tuvalet ihtiyacı giderdikten sonra el temizliği vazgeçilmez bir hijyen çaresidir. Bu yüzden ellerimizi sıklıkla su ile yıkarız. Kurutma aşamasında ise devreye kağıt havlu devreye girer. Havlu kağıtların özelliği de su ile temas halinde kolayca dağılmazlar ve bu sayede kolaylıkla elimizi kurulayabiliriz.

Günümüzde hijyen her zamankinden daha değerli olmaya başladı. Mikroplardan korunmak çok önemlidir. Toplu kullanım alanlarında insanlar, başka insanların teninin temas ettiği yerlere temas etmeyi hoş bir durum olarak görmezler. Devir teknoloji devri! Hijyen için daha kullanışlı olduğu düşünülerek üretilen sensörlü havlu kağıt makineleri işimizi daha da kolaylaştırıyor. El ile temas etmeden ve hızlı bir şekilde sadece algılama ile havlu kağıtlara ulaşabilmemiz artık mümkün.

Sensör havlu makineleri için özel olarak sensör havlusu üretilmektedir. Sensör havluların diğer adı olarak fotoselli havlu diye de bilinmektedirler. Fotoselli havlular üretilişi ile hareketli havlulardır. Makinenin elinizi algılaması ile harekete geçip sizin için kağıt havlunuzu makinenin dışına çıkartır.

Sensör makinelerine sıklıkla alışveriş merkezlerinde denk geliriz. Hem zamandan hem de tasarruf açısından çok kullanışlı makinelerdir. Havlu israfından korunması bakımından her bir sensörde belirlenen cm’ler ile birlikte hareketli havlulardan yararlanabiliriz. Örneğin; elimizi yıkadıktan sonra kuruması için bir miktar havluya ihtiyaç duyarız. Sensör makinelerin için özel olarak üretilmiş olan havluları içerisine koyduktan ve elimizi makinenin ön tarafından algılattıktan sonra tek seferde 21 cm hareketli havlu işimizi görecektir. Bu ölçüler marka ve çeşitlere göre değişiklik gösterebilirler. Tasarruf açısından tek seferde kişiye yetecek ölçüler ile üretim sağlanmaktadır.

Fotoselli havluların fiyatları en ucuz ve en uygun haliyle istekirtasiye.com’da sizlerle birlikte. Hemen şimdi web sitemiz üzerinden marka ve sensör havlu fiyatlarını inceleyebilir ve aynı gün kargo avantajından yararlanabilirsiniz. Güvenli alışverişin bir numaralı adresi istekirtasiye.com!

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.