Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

SEKRETERLİKLER

Yoğun iş temposunda sekreterlerin görevi günümüzde geçmişe göre büyük değişimlere uğradı. Eskiden her ne kadar sekreterlik telefonlara bakmak, birtakım notları almak olarak bilinse de günümüzde sekreterler neredeyse patronlarının her işini bilir vaziyette ve aynı tempoda çalışabilecek kadar her bilgiye sahip hale geldiler. Kimi zaman patronlarının yerine toplantıya dahil bile olabiliyorlar. Devir her ne kadar teknoloji devri olsa da tablet ve bilgisayarlar yine de kalem ve kağıdın önüne geçemiyor. Pratiklik bakımından yine de not almak bir deftere çok daha kolay olabiliyor.

Sekreterlik nedir? Sekreterlerin sıklıkla kullanmasından dolayı adını sekreterlik olarak kabul ettiğimiz bu ürün pratikliği bakımından birçok işi kurtarmaktadır. Altında bulunan sert tabakası sayesinde ayakta olduğunuzda bile kolaylıkla not almanızı sağlıyor, üzerine çelik klips ile sıkıştırdığınız evrak ya da raporlarınızı yine ayak üstü kolaylıkla inceleyip, yapmanız gereken işleri kolaylıkla yapmanızı sağlıyor.

Sekreterlik birçok çeşidi bulunmaktadır. Kapaklı sekreterlik, kapaksız sekreterlik, hesap makineli sekreterlik olarak model değişikliği söz konusu olmaktadır. Kapaklı sekreterlikler sayesinde dosyalarınızı daha iyi muhafaza edebilir, kapaksız yani normal sekreterlik sayesinde daha pratik notlar alabilir ya da işiniz gereği hesap yapmanız gerekiyor ise hesap makineli sekreterlik ile not alırken vakit kaybetmeden hızlıca hesap işleminizi de gerçekleştire bilirsiniz. Aynı zamanda sekreterliklerin kullanım amacına göre de boyutları da farklılık göstermektedir. A3 sekreterlik, A4 sekreterlik, A5 sekreterlik olarak ayrılan boyutlar ile dilediğiniz kullanım şeklinde sekreterlik bulmanız istekirtasiye.com’da çok kolay. Sekreterlikler dilerseniz birbirinden farklı düz ve tek renk olarak da üretilmektedir. Dilerseniz daha hoş bir görünüme sahip olduğunu düşünebileceğiniz sekreterlik desenli modellerini de istekirtasiye.com üzerinden inceleyebilirsiniz.

SEKRETERLİK FİYATLARI

Genellikle sekreterlerin kullandığı bir ürün olduğunu için adının sekreterlik olduğuna bakmayalım. Bu her kağıda, dosyaya, not tutmaya ihtiyaç duyan kişi için de çok pratik ve kullanışlı bir ofis kırtasiye malzemesidir ve her ofiste de bulunması gerekir. Sekreterlik dosya fiyatı en ucuz ve en kaliteli modelleri ile istekirtasiye.com’da sizlerle. Ucuz fiyatları sayesinde dilediğiniz miktarda sekreterlik satın alabilir ve aynı gün kargo avantajından da yararlanabilirsiniz.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.