Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

SULU BOYALAR

Hangi yaşta olursak olalım sanatın çoğu dalı birçok insanın ilgi alanı, hobileri belki de uğraştığı iş sanatla alakalı olmaktadır. Sanatın en çok tercih edileni, genellikle hobi olma kolaylığı, bir teknik bilgiyi fazla bilme gerektirmeden el beceresi ile yapılabilecek resim dalı diyebiliriz. Kuru boya, kara kalem, yağlı boya ve suluboya bu resim dalı içerisinde yer alırlar. Küçük büyük birçok insan, bazen bir stres atmak için, bazen boyama işlemi hoşuna gittiği için, hobileri arasında yer aldığı için boyama yaparlar.

Sulu boyalar okul öncesinden itibaren çocuklara öğretilmeye başlanılan bir sanat dalıdır. El becerilerinin gelişmesine, ileride kendilerine ilgi alanı seçebilme adına bu çok değerli bir öğretim tekniği diyebiliriz. Birbirine karıştırılan renklerin ortaya çıkardığı yeni bir renk çocukların aynı zamanda hayal güçlerini de geliştirdiğini söylemek çok mümkün.

Sulu boyaları kağıt üzerine sulu boya malzemelerinden olan resim fırçaları sayesinde aktarabilmekteyiz. Yapacağınız çizim ve boyama işlemini sulu boya fırçaları ile gerçekleştirmek çizim detaylarınız adına önemli bir husustur. Sulu boya satın almayı düşünüyorsanız, sepete ekledikten sonra istekirtasiye.com üzerinden resim fırçaları kategorimizden sulu boya fırçalarına da göz atmayı unutmayın.

Sulu boya çeşitleri arasında içerisinde bulunan renkleri dahil edebiliriz. Örneğin; sulu boya boyutları bakımından farklılık göstermektedir. Eğer bir ilkokul öğrencisine satın alınıyor ise belki de küçük boyutlu içerisinde 6 adet renk bulunduran sulu boya yeterli olabilecekken belki uğraştığınız iş resim dalıdır ve bu yüzden 12’li renk içeren sulu boyaları satın alabilirsiniz.

İstekirtasiye.com üzerinden satın alabileceğiniz alanının seçkin sulu boya markalarından ve sıklıkla tercih edilen sulu boya markalarına bir göz atalım;
Faber Castell suluboya,
Adel suluboya,
Fatih suluboya gibi en çok tercih edilen ve kalitesinden ödün vermeyen markaların ürünleri ile kaliteli vakitler geçirebilirsiniz.

SULU BOYA FİYATLARI

İster hobi ister iş olsun küçük büyük herkesin gördüğü an ilgisini çekebilecek kırtasiye malzemesi olan sulu boya fiyatları ekonomik açıdan çok uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Hem kaliteli hem en ucuz fiyatlar ile sulu boya satın almak için sulu boya fiyatlarını incelemeyi, istekirtasiye.com’u ziyaret etmeyi sakın unutmayın!

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.