Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 13 ürün görüntüleniyor.

SABUNLUK VE KÖPÜK DİSPENSERİ

Ofis çalışanlarının veya kalabalık insan topluluklarının kişisel hijyenlerini sağlama konusunda çok önemli bir yere sahip olan sabunluk ve köpük dispanseri, sağlık ve hijyen açısından pratik şekilde kullanılması ile vazgeçilmez ürünlerden biridir.

Sıvı Sabunluk Nedir?

İşyerlerinde hijyen ve temizlik vazgeçilmez unsurlardır. Özellikle çok kişinin çalıştığı yerlerde tuvalet temizliğini sağlamak oldukça zordur. Bu kalabalığa yetecek kadar çok kapasiteye sahip, dayanıklı ve sağlam, hijyen açısından sadece kullanan kişinin dokunabileceği ürünler kullanmak gerekmektedir. Peki, sıvı sabunluk nedir? İçerisine koyulan sabunlar sayesinde tuvaletlerdeki hijyen ihtiyacını pratik bir şekilde giderilmesine yardımcı olan temizlik gereçlerindendir. Genelde sert plastikten üretilen sıvı sabunluklar şeffaf görüntüleri ile içinde kalan sabun miktarını görebilmemizi sağlar. Böylelikle azalan ürüne anında ekleme yapabiliriz.

Sıvı Sabunluk Nerelerde Kullanılır?

Hijyen ürünleri arasında yer alan sıvı sabunluk ürününü apartman ve site içleri, iş yeri, okul, ofis, otel girişleri, fabrikalar, hastane, banka, restoran, AVM, mağaza kısacası toplu olarak kullandığımız ortak kullanım alanlarının hepsine yerleştirebilir, duvara monte edebilirsiniz.

Sıvı Sabun Kullanımının Önemi

Ellerimiz vücudumuzdaki en önemli mikrop taşıyıcısıdır. Bu nedenle el hijyenini korumak daima çok önemlidir. Özellikle 1 Aralık 2019 tarihinde Çin’in Vuhan kentinde ortaya çıkan ve bütün dünyaya hızlıca yayılan coronavirüsten korunmamız için, içinde bulunduğumuz salgın döneminde daha da önemli bir hale gelmiştir. En büyük bulaş yolu temas olan coronavirüse karşı korunmak için ellerimizi bol su ve sabunla yıkamamız gerekir. İnsan kalabalıklarının yoğun olduğu ve ortak kullanılan alanlarda hem hijyen açısından hem de maliyet açısından sıvı sabun kullanılmaktadır. Katı sabun kullanıldıktan sonra güzelce yıkanmadığında üzerinde bakteriler birikir. Bu nedenle ortak alanlarda sıvı sabun kullanımına özen göstermelisiniz. Fakat sıvı sabunlardan da maksimum hijyen alabilmek için sabunluğunuzun içindeki sabunu tekrar doldururken sabunluğu güzelce yıkayıp temizlemenizi öneririz.

Köpük Dispenseri Nedir?

Köpük dispenseri, sabunu durulaması daha kolay olan köpük şeklinde verir.Tuvalet, banyo, mutfak hijyeninin olmazsa olmazı olan sabunlar farklı şekillerde bulunmaktadır. Sıvı sabun, köpüklü sabun ve kalıp sabun olarak modelleri bulunan sabunların, toplu kullanım için en çok tercih edilen türleri sıvı ve köpük sabunlardır. Köpük sabun çeşitleri sudan da tasarruf etmenizi sağlar.

Sıvı Sabunluk ve Köpük Dispenseri Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Sıvı sabunluk ve köpük dispenseri kullanılan yerlerde sabun ile temas en aza indirildiği için kalabalık mekanlarda hijyen açısından oldukça önemlidir. Hem doldurmaları hem de kullanımları pratiktir. Ayrıca ne kadar sabun kaldığını görebildiğiniz için sabunsuz kalma gibi bir problem ile karşılaşmazsınız. Aynı zamanda bu aparatlara doldurulan sabunlar büyük ve avantajlı paketler halinde satışa sunulduğu için maliyet açısından da ekonomik ve tasarruflu bir kullanım sunar.

Köpük Dispenseri Fiyatları

Üretildiği malzemeye göre (plastik, krom kaplama, metal gibi) ve sabun kapasitesine göre fiyatları değişkenlik gösterebilir. Fakat en ucuz köpük dispenseri ve çeşitlerini arıyorsanız, sizin için doğru tercih İş’te Kırtasiye’dir. Bunu teyit etmek için sitemizi ziyaret edebilir veya İş’te Kırtasiye’nin İstanbul Beylikdüzü ve İkitelli bölgelerinde bulunan ana bayisini ve şubesini ziyaret edebilirsiniz. Fiyatlarımızı internet üzerindeki fiyatlarla karşılaştırmanız yeterli olacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.