x
1 TL Kampanyası

Rotring Kalem Ucu 0.9 HB

Marka : ROTRING

Ürün Kodu : 42015

%10 İndirim
6,28 TL + KDV
5,65 TL + KDV
KDV Dahil : 6,67 TL
kolay-iade.png (3 KB)
Hızlı Teslimat
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Bilgileri
 • Taksit Bilgileri
 • 0 Yorum
 • Kampanya
 • Öneri Kutusu
 • Rotring Kalem Ucu HB

  Özellikle orta okul, lise ve üniversite yıllarımızın bir vazgeçilmezi olan Rotring kalem, kalitesi ile bizlerin yıllarca en büyük yardımcısı olmuştur. Çoğu insanın sınav döneminde veya okul yıllarında irili ufaklı hatıralarını süsleyen bir Rotring kalem anısı mutlaka vardır. Özellikle ergonomik yapısı ve kolay kullanımı ile en çok tercih edilen uçlu kalemlerden birisidir.  Rotring Tintenkuli Handels GmbH adıyla 1928 yılında kurulan firma, 70’li yılların başında Rotring ismini almıştır.  "Rot ring" Türkçeye kırmızı halka olarak çevrilebilir ve şirketin ürettiği kalemlerdeki kırmızı şeridi ifade etmektedir. Rotring kalem ucu, hangi marka kalemi kullanırsanız kullanın konu uç kullanımına gelince herkesin tercih ettiği bir ürün olmayı başarmıştır. Bir klasik haline gelen bu uç farklı kalınlıkları ile hangi kullanımı sizin için uygunsa ona göre tercih edebileceğiniz bir çeşitliklik sağlar. HB orta sertlik yapısı ile kullanım olanağı sağlamaktadır. 0.9 kalem kullanıcılarımız için 0.9 kalem ucu olarak bu ürün vazgeçilmez bir kalitededir.

  Rotring Kalem Ucu 0.9 HB ile Birlikte Tercih Edilmesi Gereken Ürün Tavsiyeleri

  Rotring Kalem Ucu kullanmayı tercih eden siz değerli müşterilerimiz için İş’te Kırtasiye.com sitesinin sizler için sunduğu avantajları kaçırmamasını, ayrıca Kağıt Ürünleri kategorisine ve Versatil Uçlu Kalemler kategorisine bir göz atmalarını önemle tavsiye ederiz.

  Kalem Ucu Neyden Yapılır?

  Grafit madeninden yapılan bu kalem uçları, 40 ayrı maddenin birleşimi sayesinde kullanıma hazır hale getirilir. Grafit madenine kil katılarak sertleştirilir ve bu sayede yazı yazmamız için uygun duruma gelir.  Bu ürünü avantajlı fiyat seçenekleri, hızlı teslimat ve güvenilir alışveriş imkanları ile birlikte İş’te Kırtasiye.com sitemizden inceleyebilir veya İstanbul Beylikdüzü ve İkitelli bölgelerinde bulunan şubelerimizi ziyaret ederek kolaylıkla temin edebilirsiniz.

  Rotring Kalem Ucu Özellikleri

  Marka

  Rotring

  Ürün

  Kalem Ucu

  Sertlik

  HB

  Kalınlık

  0.9

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.