Sepet

 

Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 78 ürün görüntüleniyor.

ROLLER KALEMLER

Roller kalem kategorisinde yer alan ürünlerimiz, kozmetik olarak tükenmez kaleme benzemekle birlikte yazı kabiliyeti açısından dolma kaleme daha yakın bir kalem türüdür. Sert yüzeylerde yazma kabiliyeti açısından da tükenmez kalem grubundan ayrılan roller kalemler, şıklığıyla da dikkat çekmesi yönüyle iş adamlarının da tercihleri arasında yer almaktadır. Dış yapısının sağlamlığı ve ince ve kalın uç seçenekleriyle farkındalık oluşturan roller kalemlerin uçları ve kartuşları değişebilmektedir.

JEL KALEMLER

Kullanım alanı yönüyle Roller ve tükenmez kalem arasında konumlandırabildiğimiz jel kalemler, kendine has jel mürekkebiyle estetik bir yazı karakterine imza atmaktadır. Jel mürekkepleri ve renk kartuşları marifetiyle net ve pürüzsüz bir yazı avantajı sağlayan jel kalemler, özellikle imzalara kaligrafik bir tat katmaktadır.

Jel kalemlere çok uygun fiyatlara sahip olmak için  “İşte Kırtasiye' size yetecektir. Kırtasiye alışverişlerinde bol çeşit, uygun fiyatlar için doğru yerde olduğunuzu bilmenizi isteriz.

Roller Kalem Nedir ?

Roller kalemler tükenmez kalemler ile dolma kalemler arası bir çeşittir. Eskiden dolma kalemlerin mürekkepleri çabuk biter sürekli doldurulması gerekirdi. Tükenmez kalem mürekkepleri ise çabucak bitmez fakat yazı kalitesi dolma kalem kadar olmazdı. Bu duruma çözüm olarak roller kalem teknolojisi geliştirilerek dolma kalem kalitesinde çabuk tükenmeyen bir kalem çeşidi ortaya çıkarılmıştır.

Jel Kalemlerin Farkı Nedir ?

Jel kalemler ise kalem içerisinde bulunan mürekkep yapısının jele benzemesinden dolayı bu ismi almıştır.

Roller ve Jel Kalemlerde En Bilinen Markalar Hangileridir ?

Roller ve Jel kalemlerde en çok bilinen markalar UNI-BALL ve PILOT markalı kalemlerdir. Hatta Pilot kalem ürüne ismini vermiştir diyebiliriz.

İşte Kırtasiye roller ve jel kalemler kategorisinde siz de güzel yazılarınız için en uygun kalemleri bulabilirsiniz.

Ücretsiz Teslimat
ucretsiz teslimat
75 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava
Hızlı Teslimat
hızlı teslimat alt bilgi
Ofis Ürünlerinde Hızlı Teslimat

Müşteri Memnuniyeti
musteri_memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti

Güvenli Alışveriş
guvenli_alısveris
128 Bit SSL Sertifikası ve 3D Secure İle Güvenli Alışveriş
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.