Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 98 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

ROLLER VE JEL KALEMLER

Roller ve jel kalemler kozmetik olarak tükenmez kaleme benzemekle birlikte yazı kabiliyeti açısından dolma kaleme daha yakın bir kalem türüdür. Sert yüzeylerde yazma kabiliyeti açısından da tükenmez kalem grubundan ayrılan roller ve jel kalemler, şıklığıyla da dikkat çekmesi yönüyle ofis ortamlarının tercihleri arasında yer almaktadır. Dış yapısının sağlamlığı ve ince ve kalın uç seçenekleriyle farkındalık oluşturan roller kalemlerin uçları ve kartuşları değişebilmektedir.

Roller kalem modellerine bir göz atalım. Jel kalemler ya da roller kalemler olarak bilinen bu kalemlerin ucu fark edilmesi güç olan bir mekanizma mevcuttur. Bu mekanizma sayesinde bilye kağıt üstünde sürtünerek ve dönerek mürekkebini kağıt üzerinde bırakabilmektedir. Jel kalemlerin roller kalemlerden tek farkı ise içerisinde bulunan mürekkep yapısının jel halinde olmasından dolayı bu ismi almıştır. Roller kalem çeşitleri için istekirtasiye.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Her ne kadar roller ve jel kalemlerin dolma kalemler ile benzerlik taşıdığını söylemiş olsak bile, roller ve jel kalemlerin dolma kalemlerden ayrılan güzel bir farkı var. Dolma kalemlerin mürekkebinin sıklıkla yarattığı akma ya da sayfanın arkasına bıraktığı izler söz konusu olmaktadır fakat bunu roller kalemlerde yaşamanız pek mümkün değildir. Roller kalemler kağıt yüzeyinde hızlı bir şekilde kuruma özelliğine sahiplerdir. Bu sayede hem daha şık bir sayfa düzeniniz olacak hem de sorunsuz bir şekilde yazı yazabileceksiniz. Jel kalem modelleri sizler için en kaliteli markalar eşliğinde istekirtasiye.com’da.

Jel kalem çeşitleri kullanım alanı yönüyle Roller ve tükenmez kalem arasında konumlandırabildiğimiz jel kalemler, kendine has jel mürekkebiyle estetik bir yazı karakterine imza atmaktadır. Jel mürekkepleri ve renk kartuşları marifetiyle net ve pürüzsüz bir yazı avantajı sağlayan jel kalemler, özellikle imzalara kaligrafik bir tat katmaktadır.

Roller kalemler tükenmez kalemler ile dolma kalemler arası bir çeşittir. Eskiden dolma kalemlerin mürekkepleri çabuk biter sürekli doldurulması gerekirdi. Tükenmez kalem mürekkepleri ise çabucak bitmez fakat yazı kalitesi dolma kalem kadar olmazdı. Bu duruma çözüm olarak roller kalem geliştirilerek dolma kalem kalitesinde çabuk tükenmeyen bir kalem çeşidi ortaya çıkarılmıştır.

ROLLER VE JEL KALEM FİYATLARI

Roller ve Jel kalemlerde en çok bilinen ve alanının önde gelen markaları olan UNI-BALL ve PILOT markalı kalemlerdir. Birçoğumuz da pilot kalem olarak bildiğimiz kalemin aslında özellik değil marka adı olduğunu da belirtmek isteriz. Roller kalem fiyatları dolma kalem şıklığına sahip oldukları halde çok ekonomik bir ofis kırtasiye malzemesidir. Ofisinizin vazgeçilmezi olabilecek bu şık jel kalem fiyatları için istekirtasiye.com’u ziyaret edebilir ve dilediğiniz ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.