x
Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 39 ürün görüntüleniyor.
1 2

RESİM FIRÇALARI

Okul öncesi ve okul dönemi yani küçük yaşlardan itibaren el becerilerimizin gelişmesi adına ebeveynler çocuklarına birtakım eğlence, hobi içerebilecek, sanatsal işlevlerde bulunabilecek kırtasiye malzemelerini tercih ederler. Bunlardan biri de boyama diyebiliriz. Bunlara örnek olarak; kuru boya, pastel boya, sulu ya da yağlı boyama gibi.

Sulu boya ve yağlı boya gibi sanatsal aktiviteleri resim fırçası desteği ile kağıt üzerine dökebilmekteyiz. Resim fırçaları genellikle hayvan kıllarından üretilmektedirler. Bu resim fırçaları artık günümüzde vegan olan kişiler için hayvan kılından yapılmayarak da üretilmeye başlamıştır.

Birçok resim fırçası çeşitleri mevcuttur. Resim fırçaları birbirinden farklı boyutlarda, farklı incelik veya farklı kalınlıklarda üretiliyorlar. Farklı boyutlarda üretilmesinin sebebi ise yapılacak olan resmin teknik açılardan olsun detay çalışmaları ya da fırça darbeleri gibi farklı sonuçlar elde edebilecek olmasıdır.

Örneğin; resminizi çok ince detaylar ile kağıda dökmek istediğinizi varsayalım. Büyük ya da kalın uçlu resim fırçaları işinize pek yaramayacaktır. İstediğiniz sonucu elde etmek amacı ile daha ince fırçaları tercih etmenizde fayda var. Bu yapmak istediğiniz, elde etmeyi arzuladığınız resme göre belirleyebileceğiniz bir durumdur.

Yağlı boya ve sulu boya, boyaları bakımında fırçalara aktarıldıktan sonra kağıtlara dokundurduğunuz zaman fark edeceksinizdir ki farklı sonuçlar ortaya çıkacaktır. Bunun için yağlı boya yapacağınız zaman yağlı boya fırçası, sulu boya yapacağınız zaman ise sulu boya fırçası kullanmalısınız. İstekirtasiye.com sizler için yağlı boyaya ve sulu boyaya uygun fırçaları ürünleri arasında bulundurmaktadır. Resim fırçası modelleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aynı zamanda eğer fırçalarınızın tasarımına çok önem veriyor veya tasarımlar hoşunuza gidiyor ise, resim fırçalarının tasarımları da bir hayli çeşitlilik göstermektedir. Sulu boya fırçası modelleri ve yağlı boya fırçası modellerini istekirtasiye.com üzerinden inceleyebilirsiniz.

Sitemiz üzerinden, alanında en çok tercih edilen Brons resim fırçası ve Bigpoint resim fırçası ürünlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

RESİM FIRÇASI FİYATLARI

Gerek hobi olarak gerekse iş hayatınızda resim yapmak ile uğraşıyor olun, resim fırçaları her zaman ihtiyacınız olacak kırtasiye malzemeleri arasında yer almaktadır. Resim fırçası fiyatları istekirtasiye.com aracılığı ile sizlere en uygun fiyatlar ile sunulmuştur. Sitemizi ziyaret edebilir ve dilediğiniz ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz. Sulu boya fırçası fiyatları ve yağlı boya fırçası fiyatları en ucuz istekirtasiye.com’da olur!

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.