x
Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Bu ürün gecici bir süre temin edilememektedir.
Bu ürün gecici bir süre temin edilememektedir.
Bu ürün gecici bir süre temin edilememektedir.
Bu ürün gecici bir süre temin edilememektedir.
Bu ürün gecici bir süre temin edilememektedir.
Toplam 18 ürün görüntüleniyor.

RENKLİ VE GRAMAJLI FOTOKOPİ KAĞITLARI

Ofis yaşantısının gün içerisinde büyük bir çoğunluğu rapor, belge ve evrakların, makbuzların ve ya sözleşmelerin sıklıkla fotokopisinin çekilmesi ile geçmektedir. Bunlar belgelerinizin bir nüshasına daha sahip olmanız açısından önemli ayrıntılardır. Fotokopi dendiği zaman akla gelen ilk şey A4 kağıtları olmaktadır. A4 kağıtlarına aynı zamanda dosya kağıdı da denmektedir.

Birçok kağıt çeşidi bulunmaktadır. A3, A4 ve A5 olarak ayırabileceğimiz kağıt türlerini kullanım amacınıza uygun olaraktan tercih edebilirsiniz. Beyaz fotokopi kağıdı ya da renkli fotokopi kağıdı istekirtasiye.com’da sizlerle.

A4 dosya kağıdı, gündelik kullanımda en çok tercih edilen kağıt çeşidinden biridir. 210 mm x 297 mm boyutlarına sahip olan A4’ler metot defteri ölçülerinde diyebiliriz. A4 kağıdının rengi beyazdır ve üzerinden baskı alacağınız ya da fotokopisini çekeceğiniz sayfalarınızın kaliteli bir şekilde elinize ulaşacağından emin olabilirsiniz. Renkli a4 kağıdı çeşitlerini ise istekirtasiye.com’dan inceleyebilirsiniz.

A3 dosya kağıdı, A4 dosya kağıdına kıyas ile çok daha büyük ölçülere sahiplerdir. 297 mm x 420 mm boyutlarına sahip olan bu kağıtlar, A4 kağıtlarının neredeyse iki katı kadardırlar. Bu kağıt türü genellikle proje tasarımlarında, mimari planlarda, toplantı sunumlarında daha çok tercih edilmektedirler. Bu kağıtların üzerinde belge, sözleşme gibi yazı bulundurmaktansa çizim planlaması yapmak ya da bir sunum haline getirmek daha mantıklı olabiliyor.

A5 dosya kağıdı ise diğer dosya türlerine göre daha küçük ölçülere sahip olan, pratik bir kullanım imkanını bizlere veren kağıt türü diyebiliriz. 148 mm x 210 mm boyutlarına sahip oldukları için genellikle kısa yazılar, önemli toplantı notları için en çok tercih edilen fotokopi kağıdı türüdür.

Bu dosya kağıtlarının her biri farklı gramajlı fotokopi kağıtları olarak üretilmektedirler. Aynı boyutlara sahip olan kağıtlarınızı farklı gramajlı kağıt olarak yani farklı ağırlıklarda satın alabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden renkli a4, renkli a5, renkli a3 fotokopi kağıtlarına kolayca ulaşabilirsiniz.

RENKLİ VE GRAMAJLI FOTOKOPİ KAĞITLARI FİYAT

istekirtasiye.com üzerinden en uygun fiyatlar ile satın alabileceğiniz renkli ve gramajlı fotokopi kağıtları sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Beyaz ya da renkli a4 kağıdı fiyatılarını sitemiz üzerinden inceleyebilir ve tercih ettiğiniz gramajlı ürünü kolaylıkla en uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.