Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Reklam Malzemeleri

Tanıtım maksatlı reklam hizmetlerinde tabelalar, levhalar, cam üzerine yapıştırmalar sıklıkla kullanılan ürünlerdendir. İş yerinizin reklamanı yapmak için kullanıdığınız ve sanal ortamda olmayan her türlü reklam çeşidi, reklam malzemeleri ile hazırlanmaktadır.

Reklam malzemeleri nelerdir?

Reklam ürünlerini hazırlamak için bir çok reklam malzemesi kullanılmaktadır. Bunun için kullanılan ana malzemelerden birisi de yapışkanlı folyolardır. Bu folyolar üzerine istenilen reklam tasarlanarak kesilmektedir.  

İkitelli’de en uygun reklam malzemesi fiyatları

En ucuz reklam malzemelerini bulabileceğiniz adres İş’te Kırtasiye.com’dur. İkitelli’de reklam ürünleri denilince ilk akla gelen ve ofis malzemeleri konusunda uzman olan İş’te Kırtasiye’de, hızlı bir şekilde istediğiniz ürüne kavuşursunuz. Unifol markası ile sizlere sunduğumuz reklam malzemelerini ister sitemizden inceleyebilir, isterseniz de Esenyurt ve İkitelli bölgesinde bulunan ana bayimize ve şubemize gelip, reklam malzemeleri hakkında bilgi alarak, ürünleri yerinde görebilirsiniz.

Eğer; Esenyurt, İkitelli, Başakşehir, Bağcılar, Güngören, Beylikdüzü, Avcılar, Büyük Çekmece, Küçük Çekmece gibi şubelerimize yakın bölgelerden sipariş veriyorsanız, siparişinizi verdiğiniz anda en kısa sürede kendi servis hizmetimizle kapınızdayız. Diğer tüm bölgelere ise kargo vasıtasıyla en kısa sürede ulaşıyoruz. Aradığınız her şey için biz size yeteriz. Kaliteyi ve uygun fiyatı uzaklarda aramayın. Hızlı teslimatın adresi İş’te Kırtasiye dünyasına girin, üye olun ve alışverişin keyfini çıkarın.

Öne Çıkan Markalar

Iste-Kirtasiye-unifol-logo.jpg (73 KB)

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.