Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

RAPTİYE VE İĞNELER

Raptiyeler, mantar pano raptiyeleri, herhangi bir notu özellikle mantar panolara ve bez okul panolarına sabitlemek için kullanılan kısa çivili ve parmakla saplanabilen sabitleme ürünleridir. Ofisinizde bulunan mantar panolarını hatırlatma amaçlı kullandığınız dikkate alındığında sizin yardımınıza raptiyeler bir çırpıda yetişmektedir. Ofis ortamının olmazsa olmazlarından biri olan raptiyelerle faturalardan gün içi planlamaya kadar birçok notunuzu mantar panoya sabitleyebilir, zamanı dolan ve gündeminizden düşen duyurunuzu yine kolayca çıkarabilirsiniz. Tabi ki bu ürünleri kullanırken elinizi yaralamamak için büyük dikkat göstermelisiniz.

 Toplu iğneler olarak adlandırdığımız ve raptiyeden daha uzun çivili olan iğneler de tıpkı raptiyeler gibi işlerimizi oldukça kolaylaştırmaktadır. Hem A4 sayfalarımızı tutturmak için kullanabildiğimiz toplu iğneler hem de panolarda tutucu olarak kullanılabilmektedir. Son yıllarda renkli başlığıyla çok farklı kullanım amaçlarına da sahip olan iğneler; bay bayan terzilerinin, konfeksiyon mağazalarının ve dikiş nakışla uğraşanların da en yakın dostudur. Harita çivisi diye bilinen ve daha sert yüzeylere de saplanabilen çiviler ise işlevi kadar estetik görünümüyle de ilgi çekmektedir.

RAPTİYE VE İĞNE ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

Klasik raptiye ve klasik toplu iğnelerin yanı sıra renkli başlıklı toplu iğne, harita çivisi, bakır raptiye ve kaplı renkli raptiye gibi birçok çeşit yer almaktadır. İstekirtasiye.com ’dan Mas, Lacco, Bigpoint, Cassa gibi kaliteli markalara farklı renk ve model seçeneğiyle en uygun fiyatla ulaşabilirsiniz.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.