Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 33 ürün görüntüleniyor.
1 2

USB BELLEKLER

Disketler, cd’ler derken hayatımıza hızla giren teknolojik veri saklama ürünlerinden biri de USB bellekler olmuştur. Flash bellekler olarak da bilinen bu ürünler,  ülkemize İlk girdiği zamanlarda 32-64 mb. gibi bugünün fotoğraf kalitesinde 10 fotoğrafı ancak saklayabilecek kapasitede iken, bugün 1-2 terabyte gibi kapasitelerle üretilmeye başlanmış ve her biri onlarca kütüphanenin bütün verilerini taşıyabilecek hale gelmiştir.

Özel kullanımlar için öğrencisinden yetişkinine her insanın olmazsa olmazlarından biri olan USB bellekler; çantamızda, cüzdanımızda, cebimizde hatta anahtarlığımızda rahatlıkça taşınabilmektedir. Bu yönüyle, günlük hayatımızda ihtiyaç duyabileceğimiz bütün belgelerimizi, fotoğraflarımızı, müzik ve videolarımızı, sunumlarımızı kısacası tüm arşivimizi yanımızda taşıma rahatlığına kavuşmuş oluyoruz. Özellikle ofislerimizde bilgi kirliliği ve erişim zorluğu yaşamamak için de USB flash disklere büyük ihtiyaç duyulmaktadır. Hal böyle olunca USB belleğe ihtiyaç duymayan neredeyse hiç kimse veya hiçbir kurum yok diyebiliriz.

PROMOSYON USB BELLEKLER

Büyüğünden küçüğüne ticari şirketlerin, firmaların en çok tercih ettikleri promosyon ürünlerinden biri de promosyon flash disklerdir. Mademki her insanın kullanabileceği bir ürün en popüler olmayı hak ediyor öyleyse promosyon USB bellekler, müşterilerin kesinlikle sevebileceği bir hediye olarak tercih edilmelidir. İstekirtasiye.com, bu bilinçle marka değerini yükseltmek ya da korumak isteyen firmalar için promosyon USB disk olarak da adlandırılan promosyon USB bellekleri uv baskı kalitesiyle müşterilerinin hizmetine sunmakta ve şirketinizin logosunu ya da ismini ölümsüz hale getirmektedir. Ucuz promosyon USB diskler ve kaliteli USB bellekler için istekirtasiye.com’dan ürünlerimizi inceleyebilir ve promosyon USB fiyatlarımıza ulaşabilirsiniz.

PROMOSYON USB BELLEK ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

Bazı insanlar tarafından parmak bellek olarak da adlandırılan promosyon USB bellekler; büyüklük, kullanılan malzeme, çift ya da tek girişli olma durumu, hafıza gücü ve kartvizit boy gibi özellikleri dikkate alınarak sınıflandırılmaktadır. İstekirtasiye.com’un öne çıkardığı promosyon USB belleklerinden biri de Taroks USB kartvizit bellektir. Kartvizit ölçüsünde geniş baskı ve reklam alanına sahip bir plastik malzemeye entegre edilen bellekler, hem cüzdanımızda saklanabilme yönüyle çok kullanışlı hem de flash belleği promosyon olarak verecek firmanın daha çok bilgiyi paylaşmasına elverişlidir.  

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2020 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.