x
Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Bu ürün gecici bir süre temin edilememektedir.
Bu ürün gecici bir süre temin edilememektedir.
Bu ürün gecici bir süre temin edilememektedir.
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

AÇACAKLI MAGNETLER

Promosyon Açacaklı Magnetler

Markaların en iyi tanıtım yollarından birisi promosyon ürünlerdir. Bu promosyon ürünleri içerisinde ise açacaklı magnetler oldukça sık tercih edilen ürünlerdir. Açacaklı magnetler nerelerde kullanılır? Özellikle soda, kola veya herhangi bir kapaklı cam şişe içeceği kolaylıkla açabilmemiz için özel olarak üretilen açacaklı magnetler, aynı zamanda magnet şeklinde olması nedeniyle buzdolapları üzerinde şık bir şekilde duracak şekilde tasarlanırlar. Bu sayede buzdolapları üzerinde markanızın logosu müşterileriniz için her zaman göz önünde görünür bir şekilde durur ve akılda kalıcılığınız artar. Özellikle yiyecek ve içecek sektöründe faaliyet gösteren firmaların sıklıkla tercih ettiği bu promosyon açacaklı magnet, doğal reklamınız için mükemmel bir üründür. Çok uygun bir fiyata logonuzu müşterilerinize daha görünür bir hale getirebilirsiniz. Her içecek içtiklerinde sizin logonuzu görür ve zihinlerine kazırlar. Toptan Promosyon Magnet imkanımız mevcuttur. Ürünlerimizin fiyatları direkt olarak imalathanemizden yani üreticiden sizlere ulşatığı için oldukça uygundur ve toplu alım için sizlere gayet ekonomik bir fiyat ile sunulmaktadır.

Promosyon Ürün Çeşitleri ve Önemleri

Yüksek rekabet ve zorlu piyasa şartları nedeniyle firmalar reklam yapmadıkları sürece ayakta kalmayı ve devamlılıklarını sağlamakta zorlanmaktadırlar. Ancak reklam sadece tv, gazete veya sosyal medya reklamları ile olmamaktadır. Başka reklam ve pazarlama yollarıda mevcuttur. Özellikle promosyon ürünleri sayesinde çok ucuz ve doğal reklam yapma fırsatı elde edersiniz. Bu ürünlerin üzerine markanızın logosunu baskılayarak müşterilerinize veya potansiyel müşterilerinize hediye olarak verebilir ve bilinirliğinizi pratik bir şekilde arttırabilirsiniz. Özellikle bu ürünler, kalem, defter, açacak, magnet, saat, ajanda vb. olarak değişkenlik göstermektedirler. Firmanız için en uygun promosyon ürününü sitemizde bulabilirsiniz. İş’te Tercihiniz, İş’te Kırtasiye!

Açacaklı Magnet Fiyatları

Açacaklı magnet fiyatları ürünün cinsi, malzemesi, ebatı ve reklam alanının genişliğine göre çeşitlilik göstermektedir. Fakat kategorimizde bulunan tüm ürünleri Tarkan Reklam ve Taroks gibi sitemizin yan kuruluşları vasıtasıyla gerçekleştirdiğimiz için direkt olarak üreticiden temin etmiş olursunuz. 3000 m2’lik üretim tesisimiz, uzman kadromuz, yılların verdiği iş tecrübesi ve yüksek teknolojiye sahip makinelerimizle en uygun fiyata sizlere sunmaya devam ediyoruz. Dilediğiniz magnet ürününü sadece tek bir tık ile çok ucuz bir fiyata sipariş verebilir ve aynı gün içerisinde kapınıza kadar getirtebilirsiniz.

Açacaklı Magnet Çeşitleri

Magnet çeşitleri markanıza ve sizin kurumsal kimliğinize uygun bir şekilde değişik tasarımlar içerek bir biçimde sizlere sunulmaktadır. Özellikle klasik açacak şeklinde olan magnetli açacaklarımız, ev şeklinde tasarlanmış açacağımız, kare şeklinde tasarlanmış açacağımız ve gazoz kapağı görünümüne sahip yuvarlak açacak tasarımlarımız ile hangi sektörde olursanız olun kendinize uygun ve şık bir tasarımı kategorimiz içerisinde bulabilirsiniz. Ürünlerimiz kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilmiş olup, üzerinde markanızın logosunun net bir biçimde gözükebilmesi için geniş reklam alanlarına sahip bir biçimde tasarlanmıştır. En Ucuz Açacaklı magnet seçenekleri için kategorimize hemen göz atabilirsiniz. Dilerseniz İstanbul İkitelli ve Beylikdüzü bölgelerinde bulunan şubelerimizi ziyaret ederek ürünlerimizin kalitesini yakından inceleyebilirsiniz.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.