Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Magnet

Magnet mıknatıs olma özelliği ile bildiğimiz hepimizin evinden en az 1 adet olan, sadece buzdolapların vazgeçilmez kapak süsleri buzdolabı magneti olmayan ve daha bir çok yerde daha kullanılabilen  dekoratif ama çok amaçlı kullanılan bir objedir.

Magnetlerin arka kısmı mıknatıslı, ön yüzü farklı renk ve ebatta olarak tasarlanır. Magnet mıknatıs özelliği sayesinde özellikle buzdolaplarında, doğalgaz kombilerinde ve demir yüzeylerde kullanılır.

Gelişen rekabet ortamıyla birlikte firmalar için rakiplerin önüne geçmek oldukça önemli bir hale gelmiştir. Magnet mıknatıs gibi reklam araçları sayesinde müşteriye ulaşmak ve kalıcı olmak da en iyi yöntemlerden biri.

Özellikle hizmet sektöründe sıkça başvurulan reklam yöntemlerinden biri olan magnet ile firmanızın ismi daima müşterilerinizin gözünün önünde olmasını sağlayacaktır. Firmanızın bilgilerini taşıyan ve size ulaşılmasını kolaylaştıran magnetler sayesinde her zaman göz önünde olacak ve ihtiyaç anında firmanızın rekabet piyasasında öne geçmesini sağlayacaktır.

Farklı ebat ve renk seçenekleri ile kendi tasarımınızı yapabilirsiniz. Bu sayede firmanızın reklamını yaparken oldukça yaratıcı ve neşeli magnetler ortaya çıkarabilirsiniz. Magnet baskılarınızı kendi tercihlerinize göre seçip istekirtasiye.com üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Taksi durakları, sucular, kebapçılar, tatlıcılar, pizzacılar, fast food restoranları ve gıda üzerine faaliyet yürüten diğer firmalar için evlere ve işyerlerine girmenin, reklam yapmanın en pratik ve etkili yollarından biri de magnet kullanmaktır.

Akılda kalıcılığı daha da pekiştirmek isterseniz firmanızla özdeşleşen renkleri ve logoları magnet tasarımınızda kullanmanızı tavsiye ederiz. Resimli magnetler her zaman daha dikkat çekici olmuşlardır.

Yalnızca firmalar için değil evinizde kendinize özel olarak kendi fotoğrafınızı baskılayabilirsiniz. Fotoğraflı magnet tasarımları evinizin buzdolabında çok eğlenceli bir hale dönüşebilir. Aynı zamanda fotomagnet doğum günü hediye seçimlerinde de çok tercih edilen bir ürün haline gelmiştir.

Magnet Fiyatları

Özellikle restoran tanıtımınızı ve sürekli göz önünde bulunmak istediğinizi düşünürsek çok sayıda müşteriye bu magnetlerden vermeniz gerekir. Bu yüzden de bu magnetleri toplu halde almanız en doğru seçenek olacaktır. İstekirtesiye.com üzerinden dilerseniz isteğinize göre 1000 adet magnete en uygun ve en ucuz magnet fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ürün sayfasında baskı yaptıracağınız görseli yüklemek. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.